2009-2014 M. EEE IR NORVEGIJOS FINANSINIŲ MECHANIZMŲ UŽDARYMO RENGINYJE PRISTATYTAS DRUSKININKŲ JUC PROJEKTAS

Druskininkų JUC „Savęs pažinimo“ stovykla – kelionė savęs link
2018 birželio 28
„Leisk žinioms skristi“ – LT_PL jaunimo mokymai
2018 liepos 17
Rodyti viską

2009-2014 M. EEE IR NORVEGIJOS FINANSINIŲ MECHANIZMŲ UŽDARYMO RENGINYJE PRISTATYTAS DRUSKININKŲ JUC PROJEKTAS

JUC

2018 m. birželio 28 d. Nacionalinėje dailės galerijoje, Vilniuje, vyko 2009-2014 m. EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų uždarymo renginys.  Renginyje pasidžiaugta įgyvendintais projektais, bei pasiektais rezultatais.

Atvykusius  sveikino Finansų ministerijos viceministrė Loreta Maskaliovienė, Norvegijos ambasadorius Lietuvoje Karsten Klepsvik bei  Finansinių mechanizmų valdybos atstovė, koordinuojanti EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų įgyvendinimą Lietuvoje Jana Trošt.

Sveikinimo kalboms pasibaigus buvo pristatyti 6 skirtingi projektai – tai  VšĮ Druskininkų jaunimo užimtumo centro įgyvendintas projektas „Paslaugų plėtros ir gerovės jaunimui didinimas“;  Nacionalinės teismų administracijos įgyvendinti projektai „Teismų sistemos atstovų (įskaitant teisėjų, teismo darbuotojų ir NTA atstovų) kompetencijos gerinimas (mokymas)“, „Teismų informacinės sistemos (bylų tvarkymo ir teismo posėdžių garso įrašymo sistemų) modernizavimas“ ir „Geresnė pagalba liudytojams ir nusikaltimų aukoms teismo procese, įskaitant saugumo teismų pastatuose sustiprinimą“; Vytauto Didžiojo universiteto įgyvendintas projektas „Klimato kaitos poveikio Pietvakarių Lietuvos botaninei įvairovei nustatymas ir prisitaikymo priemonių parengimas (BOTANICA SUDAVICA)“;  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto įgyvendintas projektas „Sveikatos netolygumų nustatymo ir mažinimo gebėjimų stiprinimo modelio sukūrimas“; UAB „AKVAVITA“ įgyvendintas projektai „Žaliosios įpakavimo, paletizavimo ir technologinio proceso inovacijos UAB „AKVAVITA““ ir „Žaliųjų inovacijų plėtra įmonėje UAB AKVAVITA kuriant lengvo svorio PET butelį“ bei Lietuvos Jūrų muziejaus įgyvendintas projektas „Neringos forto išsaugojimas ir jo tvarus naudojimas“.

„Įgyvendinto projekto sėkmę matuoti reikėtų ne baigus įgyvendinti projekto sutartį, o  įvertinus jo kuriamą naudą bendruomenei. Džiugu, kad Druskininkų JUC įgyvendintas projektas tikrai prisidėjo prie jaunimo savirealizacijos. Sukurtoje aplinkoje jiems suteikiama galimybė imtis pilnos atsakomybės už savo veiksmus. Žinoma, kad vien tik įrengti ar nupirkti daiktų neužtenka. Norint pristatyti, parodyti bei atrasti naujas panaudojimo formas reikia ne tik ieškoti, bet norėti atrasti.  Todėl Ačiū tariu  Druskininkų JUC kolektyvui, jaunimo iniciatyvomis, nes jų dėka Druskininkų JUC ieško įvairių formų, kuria bei atranda ir to pasekoje turime puikias erdves, veiklas, renginius ir jaunimą. “ – džiaugėsi Druskininkų JUC direktorė Aušra Nedzinskienė“.
JUC JUC JUC JUC JUC JUC JUC JUC