Future Shorts
Druskininkų jaunimo užimtumo centre startavo tarptautinis trumpametražių filmų festivalis „Future Shorts“
2017 vasario 1
„JUC Protų Karų“ 2016–17 sezone – „IQ“ pergalė
2017 vasario 25
Rodyti viską

JUC vasario renginių gidas

JUC vasario renginiai

JUC vasario renginiai
Vasaris – trumpiausias metų mėnuo, tačiau renginius Druskininkų jaunimo užimtumo centre gali semti saujomis. Ieškai ką nuveikti? Nežinai kur rasti informacijos? Skaityk šį vasario renginių gidą ir mėgaukis kokybišku laisvalaikiu!

1. Pirmiausia, visus renginius gali rasti www.juc.lt renginių kalendoriuje.

2. Tavo patogumui taip pat – vasario renginių plakatas, kurį gali rasti gido apačioje arba spustelėjęs kairėje.

3. Sek mūsų paskyrą facebook.com/DruskininkuJUC, kur rasi karščiausias naujienas, event’us, video ir akimirkas!

Žvilgtelėjai? Nori platesnės informacijos? Važiuojam toliau, papasakosim apie renginius ir veiklas išsamiau!

 

 

 

Pradėkime nuo JUC PROTŲ KARŲ LYGOS, kur komandų laukia jau penktojo, vasario mėnesio, protmūšių kovos. Pakrutink smegenų vingius kiekvieną trečiadienį 17 val.!

JUC PROTŲ KARAI

Vasario 7 d.tarptautinė saugesnio interneto diena. Ateik į jaunimo erdves III a. 18 val., kur tavęs laukia filmo peržiūra bei diskusija draugiško interneto tema.

Vasario 9 d. bus traukiami stalo futbolo JUC ČEMPIONŲ LYGOS burtai, tad paskubėk ir iki vasario 8 d. registruokis vienetuose ir/ar dvejetuose. Registracija ir informacinis video facebook’e – facebook.com/events/1841430552794322/ Išsiaiškinkime Druskininkų stalo futbolo čempionus!

Vasario 10 d. 20 val. JUC’o diskoteka 14–19 m. jaunimui. Už pulto – DJ’ai Mykolas, Dominykas ir Simas, šviesos – Marė ir Laurynas.

Vasario 16 d. 14 val. Didžiojoje salėje tavęs laukia Šventinis Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas:
Giluminius tautosakos klodus atveriantis, pašėlusio smagumo spektaklis ,,Kas apsakys tas dzūkų linksmybes?“
Dalyvaus profesionalios aktorės dzūkės Vitalija Mockevičiūtė (Lietuvos Nacionalinis dramos teatras), Neringa Varnelytė (Valstybinis Jaunimo teatras), liaudies dainų atlikėjai Darius Mockevičius ir Paulius Kovalenko. Spektaklis sukurtas pagal tautosakininko P.Zalansko, R. Sabaliauskienės ir kt. užrašytą tautosaką.

Vasario 17 d. 17 val. jaunimo iniciatyva į JUC’ą atvyksta Andrius Tapinas – laidų vedėjas, LaisvėsTV įkūrėjas, rašytojas ir žurnalistas… Šio visur suspėjančio žmogaus darbų sąrašą būtų galima tęsti ir tęsti, tačiau jie kalba patys už save. Ateik į susitikimą Didžiojoje salėje į susitikimą „Įdomiai ir apie viską“, kur turėsi galimybę ne tik paklausyti, bet ir paklausti Andriaus rūpimo klausimo.

Andrius Tapinas Druskininkuose

Vasario 19 d.  15 val. spektaklis vaikams „Šokis puodynėje arba svajonių storulis“
Režisierius Jonas Gaižauskas
Bilieto kaina – 3 EUR
Bilietai parduodami Druskininkų kultūros centre (Vilniaus al.24) darbo dienomis 13.00 – 17.00 val. Informacija tel. 8 313 53122
Amžius – nuo 3 metų
Trukmė – 45 min
Išsiblaškiusio muzikanto kavos puodelyje gyveno nykštukas Kukas. Jis turėjo draugą Šaukštelį, su kuriuo niekada negalėjo pasikalbėti, nes jis visada buvo aplipęs cukrumi. Vieną vėlų vakarą, po koncerto grįžęs muzikantas savo švarko kišenėje netikėtai rado stiklinę. O stiklinėje gyveno… atspėkite kas? Nykštukė Unė! Tą vakarą Kuko gyvenimas pasikeitė. Jeigu Jums įdomu, kaip Kukas įsimylėjo Unę, tapo svajonių storuliu, ateikite į spektaklį, atsineškite savo svajonę ir padovanokite ją nykštukui.
Vaidmenis atlieka:
Andra Kavaliauskaitė, Vaidas Praspaliauskas, Eugenijus Rakauskas, Eglė Juškaitė
Organizatorius – Druskininkų kultūros centras

Vasario 22 d. 17 val.  JUC mobilus darbas:

JUC komanda vyksta į Jovaišių bendruomenę – tavęs laukia žaidimai, filmų peržiūros, naujos idėjos – kiekvieną kartą kažkas naujo.

Vasario 23 d. 19 val., ketvirtadienį, į sceną Druskininkų jaunimo užimtumo centre lips visa „Humoro klubo“ komikų plejada, kurioje:

Paulius Ambrazevičius (ne iš Druskininkų)
Mantas Bartuševičius (ne iš Druskininkų)
Dominykas Klajumas (ne iš Druskininkų, bet ten dirbęs yra)
Vaidotas Šiožinis (irgi ne iš Druskininkų)

Humoro klubas

 

Paskutinį kartą „Humoro klubas“ Druskininkuose pasirodė 2010 metų balandį, kai gyvi buvo Algirdas Brazauskas, Davidas Bowie ir keletas kitų, ne tokių garsių žmonių, Jonas Valančiūnas dar negalėjo legaliai vairuoti, o Rūtai Meilutytei buvo trylika. Kartu tai buvo paskutiniai metai, kai Vilniaus „Lietuvos rytas“ laimėjo LKL.

Nuo to laiko „Humoro klube“ daug kas pasikeitė, bet juokų išliko labai daug. 2010 metų balandžio 24 dieną buvo 37-tas visų laikų „Humoro klubo“ pasirodymas, o 2017 metų vasario 23 dieną bus 272. Patys pasiskaičiuokit, kiek čia patirties vyrukai įgavo.

 

Durys: 18:30 Pasirodymas: 19:00

Bilietai prekyboje – www.bilietai.lt, jų kaina – nuo 6 EUR.

N16. Informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams.

Vasario 25 d. 14 val. Užgavėnių šventės dūzgėse Pramogų aikštėje, jėgas sujungus Druskininkų kultūros centrui ir JUC’ui, tavęs laukia orientacinės varžybos MOREMONŲ PAIEŠKOS 2017! Registruok 3–5 asmenų komandą www.druskininkukulturoscentras.lt

Vasario 28 d. 18 val. laukia jau antrasis „Future shorts“ seansas – geriausi trumpametražiai iš viso pasaulio!

Future Shorts
#GLOBAL Tai didžiausias pasaulyje pop-up filmų festivalis. Kiekvieną sezoną FUTURE SHORTS vyksta beveik 90 šalių, 300 miestų. Šių shortų auditorija globaliai siekia apie 45 000 pasišventusių kinomanų.

#BOUTIQUECINEMA Tai jau seniai pasaulį sužavėjęs intymesnis, netikėtas ir kitoks kino peržiūrų formatas. Kino “butykai” FUTURE SHORTS metu išdygsta netradicinėse vietose visame pasaulyje: galerijose, miesto aikštėse, urbanistinėse erdvėse.

 

 

Be visų šių renginių ir veiklų, iš kurių tikrai išsirinksi kažką įdomaus, tavęs laukia JUC ATVIRA JAUNIMO ERDVĖ III a. 
Nuo pirmadienio iki šeštadienio, 15–20 val. – nauji draugai, pažintys, stalo futbolas ir stalo žaidimai, filmų peržiūros ir pokalbiai apie viską, konsultacijos muzikos ir kinematografijos klausimais… Ateik čia, čia gyvenimas verda!

 

JUC jaunimo erdvės
JUC vasario renginiai