Jaunimo mainai – patirtis ir nauji draugai
2018 spalio 19
Druskininkų jaunimo komanda – Tarptautiniuose jaunimo mainuose Makedonijoje
2018 gruodžio 14
Rodyti viską

2018 m. įgyvendinti projektai

Projektai
Pavadinimas Trumpas aprašymas Finansuoja Finansavimo suma
„NoStress“

 

Projekto trukmė:

Kovas – gruodis

Projektas skirtas jaunuoliams, kurie dėl neigiamų išorės veiksmų patiria stresą, įtampą, pasižymi padidėjusiu agresyvumu ar psichologiniu pažeidžiamumu. Projekto metu taikant aktyvius dalyvavimo metodus sieksime stiprinti jaunuolių psichologinį atsparumą, bus vykdomos individualios psichologo konsultacijos; streso valdymo mokymai, jogos, kvapų terapijos ir dailės terapijos užsiėmimai; žaidimų turnyrai. Projektas orientuotas į jaunimo psichologinės sveikatos saugojimą ir gerinimą, didinant psichosocialinių paslaugų plėtrą. Projektas finansuojamas Druskininkų savivaldybės lėšomis.

Druskininkų savivaldybė

1400 eur
„Inspire Create Explore

 

Projekto trukmė:

Kovas – rugsėjis

Jaunimo mainai, kuriuose dalyvauja (30) dalyviai iš Latvijos, Armėnijos, Gruzijos, Lietuvos, Makedonijos ir Lenkijos. Šio projekto tikslai: skatinti jaunimo įgūdžių pripažinimą ir mokymąsi, kuris buvo įgytas dalyvaujant jaunimo veiklose, didinti jaunimo darbo matomumą ir jo indėlį į visuomenę, susipažinti su neformaliais jaunimo mokymo metodais. Mainų vieta – Druskininkai. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

Erasmus

18945 eur
 „Pažink save Juc`e“

 

Projekto trukmė:

Birželis – gruodis

Atvirųjų jaunimo centrų veiklos projektų finansavimo 2018 metais projekto tikslas – dirbant atviro darbo su jaunimu principu,  įtraukti saviraiškos erdvės nerandantį jaunimą į socialiai prasmingą veiklą bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką. Projektas finansuojamas  Jaunimo reikalų departamento lėšomis.

Jaunimo reikalų departamentas

13000 eur
Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainai

 

Projekto trukmė:

Liepa – rugpjūtis

Jaunimo mokymų tikslas – taikant ekstremalaus sporto metodus mokytis tolerancijos bei atviro bendradarbiavimo.  16 dalyvių iš Lietuvos ir Lenkijos, 16-29 metų, Lietuvoje, Druskininkų mieste bei Lenkijoje, Elke, taikant praktinius ekstremalaus sporto metodus patys pajus tolerancijos bei atviro bendradarbiavimo svarbą. Šešių dienų trukmės mokymai praplės dalyvių žinias tolerancijos bei atviro bendradarbiavimo temoje.  Dalyvaujant bendruose mokymuose, mokantis naujų technikų, išbandant ekstremalias sporto šakas, skatinsime draugiškus santykius tarp šalių, bei ugdysime jaunimo asmenines bei socialines kompetencijas.

1 publikacija

2 publikacija

Projektas finansuojamas Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo lėšomis.

Lietuvos ir Lenkijos mainų fondas

3824,45 eur
„Acceptance is the key“

 

Rugsėjo 2 – 10 d.

Tarptautiniai jaunimo mainai, kurie vyko Slovėnijoje. Projekte dalyvavo 20 jaunuolių iš Lietuvos, Anglijos, Danijos ir Slovėnijos, kuriuo visą savaitę diskutavo apie patyčias, patyčių situaciją skirtingose šalyse, būdus, kaip sprendžiama ši problema. Projekto metu buvo sukurtas video, spektaklis ir skulptūra, kurie atspindėjo projekto temą. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

Erasmus

JUC dalyvauja kaip partneris
What Europe we would like to live in?”

 

Liepos 14 – 21 d.

Jaunimo mainai vyko Lenkijos pietuose esančiame Karpatų kalnų miestelyje Borowice. Projekto dalyviai atvyko iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Čekijos ir Ukrainos. Visą savaitę paaugliai gyveno ir sprendė opius Europai klausimus kartu, stengdamiesi kuo labiau perprasti kitas kultūras, palyginti situaciją savoje šalyje ir svetur, tobulinosi bendravimą anglų kalba. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

Erasmus

JUC dalyvauja kaip partneris
„Create Change“

 

Spalio 5-14 d

Tarptautiniai jaunimo mainai vyko Kobuleti mieste. 35 jauni žmonės iš Gruzijos, Makedonijos, Vengrijos, Norvegijos, Turkijos, Armėnijos ir Lietuvos dešimt dienų gyveno kartu, aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose, išmoko būti komanda, įveikti tam tikrus iššūkius drauge, pažinti ne tik save, bet ir kitus. Projekto tikslas – įtraukti  jaunimą į aktyvią, tarpkultūrinį mokymąsi ir asmeninį tobulėjimą skatinančią veiklą.

1 publikacija

Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

Erasmus

JUC dalyvauja kaip partneris
„Green life“

 

Lapkričio 19-26d.

Tarptautiniai jaunimo mainai, kurie vyks Druskininkuose. Projekte dalyvaus 30 jaunuolių iš Lietuvos, Lenkijos, Gruzijos, Armėnijos, Kroatijos ir Makedonijos. Projekto tema – sveikas gyvenimo būdas. Įvairiais metodais kalbėsime apie sveiką gyvenseną ir aplinkos saugojimą. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

Erasmus

17,685 eur
„Diversity, tolerance, acceptance“

 

Gruodžio 1-10 d.

Projektas vyks Krushevo, Makedonijoje. Tarptautiniuose jaunimo mainuose dalyvaus jaunuoliai iš Lietuvos, Makedonijos, Gruzijos, Turkijos ir Kroatijos. Projekto metu pasitelkiant įvairias kūrybines dirbtuves bus kalbama apie tarpusavio pagarbą, toleranciją ir bendradarbiavimą su kitų kultūrų žmonėmis.

1 publikacija

Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

Erasmus

JUC dalyvauja kaip partneris