Aplink pasaulį su jaunimo mainų programomis ir Erasmus+
2018 spalio 18
Mokinių tarybų susitikimas JUC’e 2018-10-29
2018 spalio 29
Rodyti viską

2018 metų projektai

Pavadinimas Trumpas aprašymas Finansuoja Finansavimo suma
„NoStress“

 

Projekto trukmė:

Kovas – gruodis

Projektas skirtas jaunuoliams, kurie dėl neigiamų išorės veiksmų patiria stresą, įtampą, pasižymi padidėjusiu agresyvumu ar psichologiniu pažeidžiamumu. Projekto metu taikant aktyvius dalyvavimo metodus siekėme stiprinti jaunuolių psichologinį atsparumą, vykdytos individualios psichologo konsultacijos, streso valdymo mokymai, jogos, kvapų terapijos ir dailės terapijos užsiėmimai,  žaidimų turnyrai. Projektas orientuotas į jaunimo psichologinės sveikatos saugojimą ir gerinimą, didinant psichosocialinių paslaugų plėtrą Projektas finansuojamas Druskininkų savivaldybės lėšomis.

1400 eur
„Inspire Create Explore

 

Projekto trukmė:

Kovas – rugsėjis

 

Jaunimo mainai, kuriuose dalyvavo (30) dalyvių iš Latvijos, Armėnijos, Gruzijos, Lietuvos, Makedonijos ir Lenkijos. Šio projekto tikslai: skatinti jaunimo įgūdžių pripažinimą ir mokymąsi, kuris buvo įgytas dalyvaujant jaunimo veiklose, didinti jaunimo darbo matomumą ir jo indėlį į visuomenę, susipažinti su neformaliais jaunimo mokymo metodais. Mainų vieta – Druskininkai. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

18945 eur
„Pažink save Juc`e“

 

Projekto trukmė:

Birželis – gruodis

 

Atvirųjų jaunimo centrų veiklos projektų finansavimo 2018 metais projekto tikslas – dirbant atviro darbo su jaunimu principu,  įtraukti saviraiškos erdvės nerandantį jaunimą į socialiai prasmingą veiklą bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką. Projektas finansuojamas  Jaunimo reikalų departamento lėšomis.

13000 eur
Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainai

 

Projekto trukmė:

Liepa – rugpjūtis

 

Jaunimo mokymų tikslas – taikant ekstremalaus sporto metodus mokytis tolerancijos bei atviro bendradarbiavimo.  16 dalyvių iš Lietuvos ir Lenkijos, 16-29 metų, Lietuvoje, Druskininkų mieste bei Lenkijoje, Elke, taikant praktinius ekstremalaus sporto metodus patys pajuto tolerancijos bei atviro bendradarbiavimo svarbą. Šešių dienų trukmės mokymai praplėtė dalyvių žinias tolerancijos bei atviro bendradarbiavimo temoje.  Dalyvaujant bendruose mokymuose, mokantis naujų technikų, išbandant ekstremalias sporto šakas, buvo skatinami draugiški santykiai tarp šalių, bei ugdytas jaunimo asmeninės bei socialinės kompetencijos. Projektas finansuojamas Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo lėšomis.

3824,45 eur

What Europe we would like to live in?”

 

Liepos 14 – 21 d.

 

Jaunimo mainai vyko Lenkijos pietuose esančiame Karpatų kalnų miestelyje Borowice. Projekto dalyviai atvyko iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Čekijos ir Ukrainos. Visą savaitę paaugliai gyveno ir sprendė opius Europai klausimus kartu, stengdamiesi kuo labiau perprasti kitas kultūras, palyginti situaciją savoje šalyje ir svetur, tobulinosi bendravimą anglų kalba. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

JUC dalyvauja kaip partneris
„Acceptance is the key“

 

 

Rugsėjo 2 – 10 d.

Tarptautiniai jaunimo mainai, kurie vyko Slovėnijoje. Projekte dalyvavo 20 jaunuolių iš Lietuvos, Anglijos, Danijos ir Slovėnijos, kuriuo visą savaitę diskutavo apie patyčias, patyčių situaciją skirtingose šalyse, būdus, kaip sprendžiama ši problema. Projekto metu buvo sukurtas video, spektaklis ir skulptūra, kurie atspindėjo projekto temą. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

JUC dalyvauja kaip partneris
„Create Change“

 

Spalio 5-14 d.

 

Tarptautiniai jaunimo mainai vyko Kobuleti mieste. 35 jauni žmonės iš Gruzijos, Makedonijos, Vengrijos, Norvegijos, Turkijos, Armėnijos ir Lietuvos dešimt dienų gyveno kartu, aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose, išmoko būti komanda, įveikti tam tikrus iššūkius drauge, pažinti ne tik save, bet ir kitus. Projekto tikslas – įtraukti  jaunimą į aktyvią, tarpkultūrinį mokymąsi ir asmeninį tobulėjimą skatinančią veiklą. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

JUC dalyvauja kaip partneris
„Green life“

 

Lapkričio 19-26 d.

 

Tarptautiniai jaunimo mainai, kurie vyks Druskininkuose. Projekte dalyvaus 30 jaunuolių iš Lietuvos, Lenkijos, Gruzijos, Armėnijos, Kroatijos ir Makedonijos. Projekto tema – sveikas gyvenimo būdas. Įvairiais metodais kalbėsime apie sveiką gyvenseną ir aplinkos saugojimą. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

17,685 eur
„Diversity, tolerance, acceptance“

 

Gruodžio 1-10 d.

 

Projektas vyks Krushevo, Makedonijoje. Tarptautiniuose jaunimo mainuose dalyvaus jaunuoliai iš Lietuvos, Makedonijos, Gruzijos, Turkijos ir Kroatijos. Projekto metu pasitelkiant įvairias kūrybines dirbtuves bus kalbama apie tarpusavio pagarbą, toleranciją ir bendradarbiavimą su kitų kultūrų žmonėmis. Projektas finansuojamas  Erasmus+ programos lėšomis.

JUC dalyvauja kaip partneris