Stalo žaidimų konventas „PineCon 2020“
2020 kovo 9
Svarbi informacija: nuo kovo 16 dienos Druskininkų JUC darbuotojai dirbs nuotoliniu būdu
2020 kovo 16
Rodyti viską

22-sis JUC gimtadienis

Kovo 6 d. Druskininkų jaunimo užimtumo centre įvyko 22 – asis gimtadienis, kurio metu darbuotojai ir jaunimas paruošė linksmą ir kūrybišką renginį.

Renginio metu jaunimas ir JUC darbuotojai pasirodė spektaklyje „Žvilgsnis į dabartį“. Žiūrovai laiko mašina galėjo nukeliauti į 2042 metus, kur žmonių galvose įmontuotos paieškos sistemos, prisiminimai iškyla sumontuotų video vaizdiniais, o barmenus pakeitė hologramos, todėl kiekvienas gyvas susitikimas ir pokalbis su žmogumi yra neįkainojamas ir toks netikėtas.

Renginyje pasirodė Aleksėjus Muravjovas, Silvijos Miciulevičiūtės šokių kolektyvas, gatvės šokių komanda J&J „United“, „Druskininkai Runners“ ir Druskininkų jaunimas, kurie atliko vaidmenis pasirodyme „Žvilgsnis į dabartį“. Gimtadienyje buvo pristatyti video, kuriuose atsispindėjo pagrindiniai 2019 metų renginiai ir JUC iniciatyvos bei vykdomos veiklos. Gimtadieniui buvo ruošiami specialūs pasirodymai persipinantys šokiu, parkūru ir audiovizualiniu menu. Pasibaigus renginiui jaunimas sugūžėjo į choreografijos salę, kur drauge dalijosi renginio įspūdžiais, valgė picas.

Prieš renginį visi susirinkusieji galėjo pasivaišinti šventiniu pyragu, kurį visiems dovanojo muzikinis restoranas Druskininkų Kolonada.

Dėkojame už pagalbą kuriant dekoracijas Zenonui Janulevičiui, už dovanos Druskininkų Vandens parkui.