9-ame „Auksinio proto“ gyvų žaidimų sezone – komandos „Pakopa po pakopos“ pergalė

Delegacija iš Moldavijos
Druskininkų JUC’e – delegacija iš Moldavijos
2018 balandžio 27
Druskininkų jaunimo užimtumo centro veikla domėjosi projekto COURAGE dalyviai
2018 gegužės 24
Rodyti viską

9-ame „Auksinio proto“ gyvų žaidimų sezone – komandos „Pakopa po pakopos“ pergalė

Komandos Pakopa po Pakopos pergale 9-o sezono finale

Gegužės 1 d. įvyko finalinis 9-o sezono „Auksinio proto“ gyvų žaidimų, organizuojamų Druskininkų jaunimo užimtumo centro,  žaidimas. Simboliška, kad finalas atspindėjo viso sezono Druskininkų lyderių kovą – vos vienu tašku pergalę išplėšė Druskininkų JUC’e vykstančių protmūšių senbuviai – komanda PAKOPA PO PAKOPOS, antroje vietoje palikdami praėjusio sezono lyderius ŽEMĖ PLOKŠČIA. Nugalėtojų komandas apdovanojo Toli Toli / DruskininkaiTrain your Brain – escape room ir Romnesa Druskininkai.

8-ojo sezono lyderiai nukarūnuoti, PAKOPA PO PAKOPOS – intelektualiausia Druskininkų komanda 9-ame sezone! Sveikinimai, nekantriai lauksime kito sezono ir nepamirštamų antradienio vakarų su AUKSINIO PROTO gyvais žaidimais. Naujo sezono pradžia – rugsėjo 4 d.

Gyvi „Auksiniai protai“ vyksta antradieniais Lietuvos miestų kavinėse, baruose ir bibliotekose. Tai komandinis žaidimas, o stipriausios komandos patenka į nacionalinį finalą. Geriausiai pasirodžiusios komandos taip pat įgija teisę savo narius deleguoti į televizinį žaidimą „Auksinis protas“. Televizinis žaidimas „Auksinis protas“ trečiadieniais rodomas per LRT televiziją. Čia jau žaidžiama individualiai ir rungiamasi dėl pagrindinio prizo.

Dėkojame Edvinui Krupinskui, savanoriškai talkinusiam vedant „Auksinio proto“ žaidimus ir finalą.

„Auksinio proto“ Druskininkuose paskyra facebook.com