Aptarta nauja „Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką“ programa

LIETUVOS MOKINIŲ DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS KONKURSAS
2017 kovo 9
„Draugiškas klasiokas“
2017 kovo 21
Rodyti viską

Aptarta nauja „Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką“ programa

Susitikimas

Praėjusią savaitę, kovo 9 d.,  Druskininkų savivaldybės vadovai, verslininkai bei Druskininkų jaunimo užimtumo centro atstovai aptarė „Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką“ programą, kuri turėtų padėti spręsti mokinių užimtumo vasarą problemas; mažintų nemotyvuotų, nedirbančių ir niekur nesimokančių jaunų žmonių skaičių;  gerintų profesinio orientavimo kokybę; mažintų  asocialaus elgesio, teisės pažeidimų, žalingų įpročių apraiškas; būtų pagalba jaunimui, siekiančiam užsidirbti savarankiškas pajamas;  mažintų socialinę atskirtį tarp asmenų gaunančių mažesnes pajamas; prisidėtų prie jaunuolių asmeninių bei socialinių kompetencijų ugdymo.

Susitikimo metu diskutuota aktualiais programos įgyvendinimo klausimais.

Vakar, kovo 13 d.,   mero verslo pietų metu taip pat pristatyta programa ir paraginti verslo įmonių atstovai aktyviai dalyvauti.

Susitikimuose dalyvavęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas pabrėžė, kad bendradarbiaujant su vietos verslininkais jauniems žmonėms bus sudarytos palankios sąlygos pasirinkti profesinės veiklos sritį, įgyti dominančios profesijos įgūdžių, kurie pravers ateityje. „Ieškome efektyvių pagalbos jaunimui priemonių, dėkoju verslininkams, noriai prisidedantiems prie jaunimo integracijos į darbo rinką“,  – sakė R. Malinauskas.

Norintys įsitraukti į jaunimo „Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką“ programą verslininkai kviečiami iki 2017 m. kovo 31 d. pateikti paraiškas.

„Noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad 14-17 metų jaunuoliai irgi labai nori dirbti ir jie yra labai motyvuoti. Todėl siūlant darbus kviesčiau gerai apgalvoti, ką galite pasiūlyti jaunesniems. Jiems žinoma yra kitos darbo sąlygos, tačiau tikrai tikiu, kad turite ir ieškote žmonių pagalbiniams darbams. Noriu dar kartą atkreipti dėmesį, kad pagrindinė sąlygą verslo atstovams – įdarbinti jauną žmogų. Jums už tai bus kompensuotos įdarbinto jaunuolio darbo užmokesčio sąnaudos, bet ne didesnes nei nustatyta LR minimali mėnesinė alga ir išskyrus valstybinio socialinio draudimo įmokos sąnaudas“ – teigė A. Nedzinskienė.

programos pristatymas

programos pristatymas