Balandžio 18–24 d. renginiai Druskininkų JUC’e

Molinuko teatras
Vaikai kuria teatrą: XXI-osios Lietuvos lėlių teatro šventės „Molinuko teatras“ regioninis turas
2016 balandžio 15
Konferencija LR Seime „Jaunimo garantijos Lietuvoje – naujas požiūris ir komunikacijos galimybės“
2016 balandžio 18
Rodyti viską

Balandžio 18–24 d. renginiai Druskininkų JUC’e

Lietaus žemė

Balandžio 18–24 d. savaitės renginiai Druskininkų JUC’e

Pirmadienį, 18 val. jūsų laukia Atviro rato teatro laboratorijos spektaklis „Lietaus žemė”.

Šis spektaklis – tai biografinės improvizacijos, kurios remiasi rate sėdinčių žmonių gyvenimo istorijomis. Tarpukario ir pokario įvykių siejamų žmonių gyvenimo istorijas, kurios palietė kiekvieną iš jų asmeniškai, teatro laboratorijos aktoriai perteikia „Atviro rato “ kūrybiniu principu. Spektaklyje nesiekiama tiksliai dokumentiškai atkurti tuo laikotarpiu gyvenusių asmenų biografijų – aktoriai ieško būdų, kaip tuos žmones prakalbinti čia ir dabar. Teatrine kalba. Per save apie kitus. Apie praeitį gyvenant šiandiena, bet galvojant apie ateitį.
Lietaus žemė
Antradienį, 17 val. įvyks „Pokalbiai tarp merginų“. Tai – moteriški pokalbiai su jaunimo darbuotojomis Irma ir Aiste prie arbatos apie viską: meilę, santykius, grožį, problemas, sveikatą… Įdomios temos, naudingi patarimai, viskas ko reikia, kad būtume laimingos ir sąmoningos šiame naujovių ir skubėjimo pilname XXI amžiuje!

Tarp merginų

Trečiadienį, 17 val. – „Vilkolakių“ vakaras. Tai – socialinis interaktyvus vaidmenų žaidimas, kuris pavers jus mažo kaimelio gyventoju. Bėda ta, kad šį kaimą puldinėja vilkolakiai, kurie gyvena tarp jūsų. Tapsite auka? O gal jūs ir esate tas vilkolakis?
„Vilkolakiai“ primena gerai žinomą „Mafijos“ žaidimą. Kiekvienas žaidėjas turi tikslą: kaimiečiams reikia sumedžioti vilkolakius, na, o vilkolakiai stengiasi įtikinti visus, kad jie nekalti ir puldinėja kaimiečius nakties metu. Žaidimo pradžioje jūs gausite vaidmens kortą, kurios negalėsite niekam rodyti, išskyrus žaidimo moderatorių. Korta nulems, kurioje komandoje jūs žaidžiate (vilkolakių ar kaimiečių), ir specifinį vaidmenį, kuris gali turėti tam tikrą galią, padėsiančia laimėti jūsų komandai. Yra daugiau nei 30 skirtingų vaidmenų, tačiau pradiniame žaidime naudosime tik kelis paprastesnius.

Vilkolakiai

Na, ir be abejo, veiklą tęsia klubai, NVŠ būreliai, o mobili JUC’o komanda šią savaitę išvyksta į Leipalingį!