Druskininkų JUC „Savęs pažinimo“ stovykla – kelionė savęs link

Jaunimo užimtumo centre lankėsi Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba
2018 birželio 21
JUC
2009-2014 M. EEE IR NORVEGIJOS FINANSINIŲ MECHANIZMŲ UŽDARYMO RENGINYJE PRISTATYTAS DRUSKININKŲ JUC PROJEKTAS
2018 liepos 4
Rodyti viską

Druskininkų JUC „Savęs pažinimo“ stovykla – kelionė savęs link

Gegužės mėnesį Druskininkų jaunimo užimtumo centre pradėtas įgyvendinti Jaunimo reikalų Departamento finansuojamas projektas „Pažink save Juc‘e“. Projekto tikslas – sudaryti galimybes užsiimti prasminga veikla ir saugiai leisti laisvalaikį saviraiškos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką. O birželio 25-27 dienomis organizuota „Savęs pažinimo“ stovykla – nepamirštama ir atradimų kupina kelionė savęs ir kitų link.

„Savęs pažinimo“ stovykla – nepamirštama ir atradimų kupina kelionė savęs ir kitų link

Dvidešimt jaunų žmonių pirmąją stovyklos dieną laiką leido Jaunimo užimtumo centro erdvėse, „laužydami ledus“ susipažinimo ir komandos formavimo žaidimuose. Vėliau jie turėjo galimybę dalyvauti susitikimuose su neformaliojo švietimo organizacija „Juoda Avis“ ir lektoriumi Olegu Koršunovu, kurių metu jaunuoliai stojo į akistatą su savo didžiausiais trūkumais ir baimėmis, išmoko priimti savo nesėkmes, iš jų mokytis bei atitinkamai tai vertinti. „Snow Arenos“ kartingų trasoje ir „One“ nuotykių parke stovyklos dalyvių laukė ekstremalūs išbandymai ir netikėtumai.

Stovyklos dalyviams buvo pasiūlyti komandiniai, lauko ir stalo žaidimai, refleksijos, kurių metu jie gilinosi į įsisavintą patirtį, tapo neišskiriama ir vienas kitą palaikančia komanda. Stovyklos vadovų Aistės Fedaravičiūtės ir Juozo Kazlausko teigimu, tris dienas ir dvi naktis trukusioje stovykloje jaunuolių pokyčiai buvo akivaizdūs, o gauta nauda – neįkainojama.