Druskininkų JUC „Savęs pažinimo“ stovykla – kelionė savęs link

Pažintinis vizitas Suomijoje apie tarptautinį darbą su jaunimu kaimiškose vietovėse
2018 birželio 15
Informacija apie Alytaus kolegijos ir LSMU magistrantūros siūlomas studijas
2018 birželio 29
Rodyti viską

Druskininkų JUC „Savęs pažinimo“ stovykla – kelionė savęs link

2018 metų gegužės mėnesį Druskininkų jaunimo užimtumo centre pradėtas įgyvendinti Jaunimo reikalų Departamento finansuojamas projektas „Pažink save Juc‘e“. Projekto tiklas sudaryti galimybes užsiimti prasminga veikla ir saugiai leiti laisvalaikį saviraiškos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į jų gyvenamąją aplinką. Birželio 25–27 dienomis vyko „Savęs pažinimo“ stovykla – nepamirštama ir atradimų kupina kelionė savęs ir kitų link.

Dvidešimt jaunų žmonių pirmąją stovyklos dieną laiką leido jaunimo užimtumo centro erdvėse, „laužydami ledus“ susipažinimo ir komandos formavimo žaidimuose. Vėliau jie turėjo galimybę dalyvauti susitikimuose su neformaliojo švietimo organizacija „Juoda Avis“ ir lektoriumi Olegu Koršunovu, kurių metu jaunuoliai stojo į akistatą su savo didžiausiais trūkumais ir baimėmis, išmoko priimti savo nesėkmes, iš jų mokytis ir atitinkamai tai vertinti.  „Snow arenos“ kartingų trasoje ir „One“ nuotykių parke stovyklos dalyvių laukė ekstremalūs išbandymai ir netikėtumai.

Stovyklos dalyvių taip pat laukė komandiniai, lauko ir stalo žaidimai, refleksijos, kurių metu jie gilinosi į įsisavintą patirtį, sutvirtėjo kaip neišskiriama ir vienas kitą palaikanti komanda. Stovyklos vadovų, Aistės Fedaravičiūtės ir Juozo Kazlausko, teigimu tris dienas ir dvi naktis trukusioje stovykloje jaunuolių pokyčiai buvo akivaizdūs, o gauta nauda – neįkainojama.