Druskininkų JUC vasarą palydėjo tradiciniu žygiu, naktinio krepšinio ir futbolo turnyrais

Į kasmetinį žygį pėsčiomis leidosi 17 nuotykių ieškotojų
2017 rugpjūčio 29
Naktinis krepšinis 2017
„Naktiniame krepšinyje’17“ triumfavo svečiai iš Lazdijų
2017 rugpjūčio 31
Rodyti viską

Druskininkų JUC vasarą palydėjo tradiciniu žygiu, naktinio krepšinio ir futbolo turnyrais

„Vaikščiok su svajotojais, tikėtojais, drąsuoliais, šviesuoliais, planuotojais, darytojais, tiesiog sėkmingais žmonėmis, kurių galvos debesyse, o kojos ant žemės. Leisk jų polėkiui įkvėpti ugnį tavyje, kad paliktum šį pasaulį geresne vieta nei radai!“ – šie Vilferdo Petersono žodžiai įkvėpė Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) kolektyvą ir lankytojus dar vieną veiklos kupiną vasarą išlydėti aktyviai ir sportiškai.

Rugpjūčio 23-24 dienomis Druskininkų jaunimo užimtumo centras jaunimą pakvietė į tradicinį  žygį pėsčiomis. Jaunimo darbuotojai Aistė Fedaravičiūtė ir Marius Dovidauskas  kartu su 17 nuotykių ieškotojų pasileido Ašarinio ežero link. Žvarbokas vasaros pabaigos oras nesustabdė drąsių žygeivių. Maudynės Ašarinio ežere, vakaras prie laužo, žaidimai dieną ir naktį, susitikimas su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narais – tai tik dalis per šias porą dienų patirtų nuotykių. Įspūdingas vasaros keliautojų pėsčiomis žygis, pasak jame dalyvavusios Karolinos, leidžia pažinti save, sutikti naujus žmones, komandiškai veikti ekstremaliose situacijose.

Rugpjūčio 28 d. surengtas „3×3 Naktinis krepšinis“, įprasminant geriausias šio sporto tradicijas su muzikos ir šviesų šou, atkakliomis kovomis ir nepakartojama atmosfera, sutraukė gausų būrį žiūrovų ir dalyvių. Tarp jų – ir komandas iš kitų miestų. Nugalėtojais tapo svečiai iš Lazdijų – komanda „Verslas nuo nulio“, finale įveikę druskininkiečius „Pusė Tonos“. Trečioje vietoje liko „Gliūčina“ iš Lazdijų. Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Vytenis Vaivada. Ir svečiai iš kitų miestų, ir vietiniai žiūrovai, ir dalyviai gyrė renginio atmosferą, lygino jį su JAV gatvės krepšinio turnyrais, suvienijančiais bendruomenes.

Rugpjūčio 29 d. JUC lauko erdvę užvaldė sporto karalius futbolas – čia virė antrus metus organizuotos „JUC Futbolo taurės“ batalijos. Šį kartą taurę iškovojo „Kūdi bedarbiai“, praėjusiais metais likę antroje vietoje. Jie finale 1:0 įveikė „Leipą“. Naudingiausia žaidėja tapo Monika Vilkelytė, įmušusi pergalingą įvartį finalinėse varžybose. Šiais metais buvo renkamas ir naudingiausias vartininkas, kuriuo tapo Tomas Raudonikis iš 3-ąją vietą iškovojusios „Straigis FTW“ komandos – per visą turnyrą jis į savo ginamus vartus praleido vos du įvarčius.

Veiklos finansuojamos iš Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ministerijos. Druskininkų JUC dėkoja rėmėjams – bendrovėms „Romnesa“ ir „Velvetti“. Druskininkų jaunimas kviečiamas aktyviai dalyvauti rudens veiklose, tarp kurių – naujas gyvų „Auksinio proto“ žaidimų sezonas, „Kino naktis“, dviračių žygis, susitikimai su įdomiais žmonėmis, diskotekos ir dar daug visko. Daugiau informacijos – www.juc.lt ir fb.com/DruskininkuJUC.

 

Maudynės Ašarinio ežere, vakaras prie laužo, žaidimai dieną ir naktį – tai tik dalis per šias porą dienų patirtų nuotykių