Druskininkų JUC komanda – jaunimo mainų programoje Borovice
2018 rugpjūčio 23
Organizuotas savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis
2018 spalio 2
Rodyti viską

Druskininkų JUC vasaros atgarsiai

Vasara Druskininkų jaunimo užimtumo centre pralėkė akimirksniu. Vargu ar įmanoma apžvelgti visus renginius, veiklas ir nepamirštamas akimirkas – šie trys mėnesiai padovanojo jų itin daug.

Jaunimas išsiruošė į patyriminį žygiį pėsčiomis iki Ašarėlio ežero

Tradiciškai vasaros pradžioje JUC erdves sudrebino ekstremalaus sporto festivalio „Holy Pine“ akordai – šį kartą renginys truko dvi dienas ir be keturių skirtingų ekstremalaus sporto šakų dalyviams pasiūlė gyvos muzikos koncertą, kūrybines piešimo dirbtuves bei kitas veiklas.

JUC vasara neįsivaizduojama be stovyklų – jaunuolių laukė nepamirštama kelionė savęs ir kitų link „Savęs pažinimo“ stovykloje ir dvi dieninės nuotykių ir pramogų kupinos vasaros stovyklos 12-13 metų vaikams.

Jaunimas išsiruošė į patyriminį žygiį pėsčiomis iki Ašarėlio ežero

Vienas iš pagrindinių JUC tikslų – aktyvaus laisvalaikio skatinimas. Jau antrą kartą organizuotas „JUC Naktinis Krepšinis‘18“ tapo didžiausiu tokio pobūdžio renginiu pietų Lietuvoje – jame dalyvavo komandos iš Druskininkų, Lazdijų, Alytaus, Simno ir Kapčiamiesčio. O po fantastiškai atkaklių finalinių varžybų nugalėjo komanda „600“ iš Druskininkų.

Na, o futbolo mėgėjus jau trečiąjį kartą subūrė „JUC Futbolo taurė 4×4“.

Jaunuolių taip pat laukė kasmet organizuojamas patyriminis žygis pėsčiomis iki Ašarėlio ežero.

JUC nuolat ieško naujų laisvalaikio praleidimo formų ir bendradarbiavimo galimybių, tad šią vasarą aktyvaus laisvalaikio gamtoje mėgėjams pasiūlyta dar viena veikla, sujungusi Lazdijų ir Druskininkų jaunimo bendruomenes – baidarių žygis Baltosios Ančios vingiais.

Dauguma veiklų yra Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuoto Atvirųjų jaunimo centrų veiklos projekto „Pažink save JUC‘e“ dalis, Druskininkų JUC taip pat dėkoja nuolatiniams rėmėjams ir partneriams, prisidedantiems prie JUC organizuojamų renginių.