Druskininkų JUC’e – renginiai, skirti Jaunimo politikos dvidešimtmečiui

JUC jaunimo erdvės
Keičiasi jaunimo erdvių darbo laikas
2016 rugsėjo 1
Aktyvi Druskininkų jaunimo užimtumo centro vasara palydėta jaunimo žygiu pėsčiomis
2016 rugsėjo 6
Rodyti viską

Druskininkų JUC’e – renginiai, skirti Jaunimo politikos dvidešimtmečiui

JP 20

Jaunimo politikos savaitgalis

Šiemet prie visų dienų, kurios kalendoriuje nuspalvintos raudonai, atsirado dar viena svarbi data – rugsėjo 8 d. arba diena, kai visoje Lietuvoje pradedamas švęsti Jaunimo politikos savaitgalis, skirtas paminėti Jaunimo politikos dvidešimtmečiui. Iki rugsėjo 11 d. besitęsiantis renginys apžvelgs ne vien jaunimo organizacijas, projektus, iniciatyvines grupes, veikusias nuo 1996 m., bet ir kels jaunimui aktualias problemas bei kalbės apie tai, kas buvo padaryta ar nepadaryta per 20 metų.

#JP20 leis jaunam žmogui kurti šventę pačiam, renkantis jam tinkamiausią laiką, įdomiausias veiklas bei mėgstamiausias erdves. Tad rugsėjo 8-11 d. ilgasis savaitgalis skirtas jaunimui visoje Lietuvoje: veiklos vyks tiek Vilniuje, tiek ir kituose Lietuvos miestuose ir miesteliuose.

Druskininkų jaunimo užimtumo centras jungiasi prie Jaunimo politikos savaitgalio, organizuodamas šiuos renginius:
09.08, ketvirtadienį, 17 val. laukia visoje Lietuvoje vyksiantis protmūšis.
Suburk komandą ir registruokis! Platesnė informacija čia: www.juc.lt/renginys/jaunimo-politikos-20-mecio-renginys-protmusis/2016-09-08
09.09, penktadienį, 15 val. – Konferencijų salėje III a. vyks diskusija „Savanoris – tai AŠ!“.
Tai – diskusija, skirta jaunimui, kalbėsime, diskutuosime apie savanorystę ir dalinsimės savanorystės patirtimi. Pabandysime atsakyti į klausimus: kuo savanorystė patraukli? Kodėl verta tapti savanoriu ir padėti visuomenei?
09.10, šeštadienį, 17 val. jaunimo erdvėse III a. – filmo „Pokalbiai rimtomis temomis“ peržiūra.
„Pokalbiai rimtomis temomis” – filmas be išorinio veiksmo, dekoracijų, peizažų ir specialiųjų efektų. Pagrindiniai filmo herojai, vaikai ir paaugliai, apdovanoti ypatingu gebėjimu apsakyti juos supantį pasaulį. Intymūs minimalistine maniera nufilmuoti pokalbiai su jais atskleidžia kartais melancholišką, kartais juokingą, kartais dramatišką šiuolaikinio pasaulio vaizdą. Filme keliami klausimai apie vienatvę, meilę, Dievą, pasaulį, žmogaus ryšį su kitu žmogumi. „Pasaulis – tai žmonės.“ „Jūs ką, netikit į Dievą? Tai galiu išmokint, kaip pradėt tikėt…“