Druskininkų patirtis pristatyta Šakių rajono savivaldybėje

Jaunimo vasaros stovyklos LINK 2018 konkursas
2018 gegužės 30
JAUNIMO GARANTIJŲ INICIATYVOS ĮGYVENDINIMO KOMISIJOS POSĖDIS
2018 birželio 13
Rodyti viską

Druskininkų patirtis pristatyta Šakių rajono savivaldybėje

Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė A. Nedzinskienė 2018 m. birželio 7 d. dalyvavo Šakių verslo informacijos centro bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuotame forume – diskusijoje „Profesinis mokymas verslui ir investicijoms“.

Forumo metu  kalbėta apie profesinio mokymo iššūkius, pristatyta Kėdainių profesinio rengimo centro veikla, tarptautinės galimybės  – kaip bilietas naujam verslo startui bei pristatyta Druskininkų jaunimo užimtumo centro, jau antrus metus įgyvendinama,  „Jaunimo verslumo ugdymo bei integracijos į darbo rinką“ programa.

„Vakar turėjau galimybę pristatyti Druskininkų pavyzdį Šakių rajono savivaldybės tarybos, administracijos, verslo, jaunimo, švietimo, darbo biržos, ministerijos atstovams. Džiugu, kad Jaunimo užimtumas, profesinis orientavimas, vasaros užimtumas bei verslumo skatinimas yra ir Šakių rajono savivaldybės dėmesio centre. “ – sakė A. Nedzinskienė.

Tikimės, kad pristatyta patirtis pravers ir jaunimui bus sudarytos galimybės ne tik užsidirbti savarankiškų pajamų, bet ir susipažinti su profesija ar  verslo struktūromis.