Druskininkų savivaldybėje – Europos jaunimo savaitė 2019

Jaunimo verslumo bei integracijos į darbo rinką skatinimas Druskininkuose
2019 balandžio 3
JUC’e lietuviško interneto serialo apie Z kartą „Bloga mergaitė“ peržiūra
2019 balandžio 18
Rodyti viską

Druskininkų savivaldybėje – Europos jaunimo savaitė 2019

Balandžio 5-7 d. Druskininkų jaunimo užimtumo centro jaunimo darbuotoja Aistė Fedaravičiūtė ir Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas dalyvavo Europos jaunimo savaitės ambasadorių mokymuose Vilniuje. Europos jaunimo savaitė nuo 2003 m. kas 18 mėnesių švenčiama visoje Europoje siekiant skatinti jaunimo dalyvavimą, įsitraukimą į sprendimų priėmimą.
2019 metų Europos jaunimo savaitės tema – „Demokratija ir aš“ – yra apie galimybę jaunimui daryti įtaką sprendimams ne tik skiriant savo balsą rinkimuose, bet ir išreiškiant savo pilietinę poziciją diskusijų, dialogo su valdžios institucijomis metu.
Europos jaunimo savaitė Lietuvoje vyks balandžio 25 – gegužės 2 d., jos metu organizuojama daugiau nei 40 veiklų visoje šalyje. Prie šios savaitės prisijungia ir Druskininkų savivaldybė – jau greitai Europos jaunimo savaitės ambasadoriai kartu su Druskininkų savivaldybės mokinių tarybos (DSMT) komanda Druskininkų jaunimo užimtumo centre pakvies į susitikimą „Prie arbatos“ apie svarbius jaunimui dalykus.