Druskininkuose su trenksmu praūžė ekstremalaus sporto festivalis HOLY PINE!

„Savęs pažinimo“ stovykla
2016 birželio 20
„Savęs pažinimo“ stovykla
2016 birželio 21
Rodyti viską

Druskininkuose su trenksmu praūžė ekstremalaus sporto festivalis HOLY PINE!

Holy Pine

Nors penktadienio vakarą Druskininkus siaubė škvalas, išguldęs medžius, atjungęs elektrą ir sukėlęs ant kojų specialiąsias tarnybas, tai nesutrukdė šeštadienį, birželio 18 d. vykusiam Druskininkų jaunimo užimtumo centro organizuotam ekstremalaus sporto festivaliui „HOLY PINE“. Į jį sugužėjo ekstremalaus sporto mėgėjai ir profesionalai iš visos Lietuvos, kurie dalyvavo ir stebėjo visą dieną centro lauko erdvėje vykusias BMX dviračių, SKATE (riedlenčių), BLADE (riedučių) ir PARKOUR/FREERUN (parkūro ir laisvo bėgimo) varžybas. Pavargę nuo ekstremalaus sporto galėjo atsipūsti laisvalaikio zonoje, sudalyvauti Kundalini jogos užsiėmime, išbandyti įvairias atrakcijas ir gauti konsultacijas sveikatos stiprinimo ir išsaugojimo klausimais Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įrengtoje sveikatos stotelėje.

Iš viso HOLY PINE varžybose įvairiose kategorijose dalyvavo virš 80 dalyvių iš visos Lietuvos. Festivalis susilaukė daugybės gerų atsiliepimų iš varžybų dalyvių, teisėjų ir žiūrovų, kurie išsivežė iš Druskininkų pačius geriausius įspūdžius. „Čia buvo geriausias renginys, kuris vyko Druskininkuose, – sakė varžybose talkinusi savanorė ir didelė ekstremalaus sporto entuziastė Emilija Makselytė. – Labai didelis ačiū JUC’ui ir visiems, kurie organizavo „HOLY PINE“ ir labai dėkoju visiems, kurie atvyko ir dalyvavo varžybose, bei jas stebėjo!“ Renginio atidaryme dalyvavę Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir Seimo narė Kristina Miškinienė festivalio dalyviams linkėjo gerų emocijų, puikios nuotaikos ir sėkmės varžybose. „Mes, kaip tėvai, linkime jums būti atsargiems ir saugoti save“, – linkėjo K. Miškinienė.

Labiausiai džiugu dėl to, kad po ilgos pertraukos ekstremalaus sporto varžybos buvo pagaliau sugrąžintos į Druskininkus, ir sukurta puiki pradžia ir pagrindas ateities renginiams – o tai ir buvo pagrindinis festivalio organizatorių siekis. Druskininkų jaunimas gyvena ekstremaliu sportu, jaunuoliai aktyviai užsiiminėja įvairiomis šio sporto šakomis ir propaguoja sveiką bei aktyvų gyvenimo būdą – puikiai nusisekusios varžybos jiems taps paskata tobulėti toliau. HOLY PINE festivalis buvo puiki proga vietiniam jaunimui pasimokyti iš tikrų šio sporto profesionalų, o taip pat ir patiems sudalyvauti ir pajusti tikrąją varžybų dvasią. Puikiai pasirodė vietiniai talentai Martynas Gailiušas, Karolis Mickevičius, Adas Ivanovas ir kiti, o Salvinija Leonavičiūtė laimėjo „Future blader“ („Ateities riedutininko“) kategorijoje. Deividas Laukionis, vienas iš „Druskininkai Runners“ – komandos, užsiimančios laisvu judėjimu, kurį sudaro parkūras (angl. parkour), laisvas bėgimas (angl. freerun), bei trikingas (angl. tricking) – įkūrėjų, nugalėjo „Freerun“ varžybose.

Sveikiname varžybų nugalėtojus ir susitiksime HOLY PINE 2017!

SKATE CONTEST:
FUTURE RIDER – Saulius Petkevičius aka Gremlinukas
BEST TRICK – Rokas Ignotas
3rd PLACE – Domantas Antanavičius
2nd PLACE – Einius Žiūkas
1st PLACE – Rokas Ignotas

BMX CONTEST:
FUTURE RIDER – Kvintas Zepp
BEST TRICK – Rytis Antanavičius
3rd PLACE – Petras Viržintas
2nd PLACE – Rytis Antanavičius
1st PLACE – Martynas Lagauskas

BLADE CONTEST:
FUTURE RIDER – Salvinija Leonavičiūtė
BEST TRICK – Modestas Nemsevičius
3rd PLACE – Justinas Mereškevičius
2nd PLACE – Mindaugas Jasulaitis aka Storas
1st PLACE – Modestas Nemsevičius

PARKOUR AND FREERUN CONTEST:
FREERUN:
3. Antanas Misiūnas
2. Arnoldas Insoda
1. Deividas Tomas Laukionis
PARKOUR SPEED RACE – Mantas Greičius
BEST TRICK – Lukas Stančikas

Daugiau nuotraukų ir įspūdžių – https://www.facebook.com/events/354788267978153/

HOLY PINE 2016 rėmėjai, draugai ir partneriai:

Rėmėjai:
BEASTY
TERRASPORT
ROKENBAU
STILLBMX
SNOW ARENA
MOTORIDER
VĖJO BROLIAI
COMMUNE DIY
BOARDSPORTS
TRAM TRYS
THURSDAY CLOTHING
VILNIUS ROLLING
JUSTSBSHOP.LT
DRUSKININKŲ SVEIKATINIMO IR POILSIO CENTRAS „AQUA“
KOLONADA – ŠVENTĖ JUMS
DRAUGŲ NAMAI
START FM
LIETUVOS TAUTINIS OLIMPINIS KOMITETAS (LTOK)
FM99
AKVAVITA
ART HOTEL
DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖ
ONE NUOTYKIŲ PARKAS
ILLUSION ROOMS
KAUTRA
HAPPER

Draugai:
COFFEE INN, SAMANA, DRUSKININKŲ MIŠKŲ URĖDIJA

Partneriai:
DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURAS
DRUSKININKŲ TURIZMO IR VERSLO INFORMACIJOS CENTRAS

Organizatorius:
DRUSKININKŲ JAUNIMO UŽIMTUMO CENTRAS