DRUSKŲ klubas

Krikščioniško jaunimo klubas DRUSKOS

Grupelės veiklos tikslas: Tai ekumeninis jaunimo klubas, kurio tikslas surinkti į bendruomenę krikščionišką jaunimą bendrai veiklai, kuri liudytų Gyvą Kristų esantį tarp mūsų.

Trumpa grupelės įsikūrimo istorija: Krikščioniško jaunimo klubas DRUSKOS startavo 2015 m. sausio 9 d. Druskininkų jaunimo užimtumo centre. Ši idėja kilo aktyviam jaunimui ruošiantis ir organizuojant festivalį SIELOS, kuris 2014 metais vyko Druskininkuose.

Grupelės veikla dabartyje: Krikščioniško jaunimo klubas bendrai planuoja veiklą: žygius, žaidimų vakarus, pasiruošimą Lietuvos jaunimo dienoms, kūrybinės veiklos užsiėmimus ir kitas veiklas, kurios padeda artėti prie Dievo. Kadangi tai yra ekumeninis jaunimo klubas, tad mūsų tikslas – surinkti į bendruomenę krikščionišką jaunimą bendrai veiklai, kuri liudytų Gyvą Kristų esantį tarp mūsų, o vienas iš siekių yra, kad ši nuostabi žinia pasiektų kuo daugiau Druskininkų jaunimo. Bendradarbiaudami su kitų miestų žmonėmis gavome neįtikėtiną galimybę į mūsų miestą pasikviesti krikščioniškos muzikos grupę iš Jungtinės Karalystės „Crossfya“. Muzika jaunimui yra lyg sielos praturtinimas, todėl labai svarbu, kad ji būtų tarsi įkvėpimas jaunam žmogui, kuris vienytų prasmingai veiklai.  „Crossfya“ grupės koncertas tapo puiki galimybė susipažinti su kitos šalies atlikėjais taip pat kartu tai yra ir įrodymas, kad Druskininkų jaunimas yra aktyvus, veiklus bei garsinantis gimtą miestą. Laimingi esame turintys galimybę bendradarbiauti su puikiais žmonėmis, kurie savo džiaugsmu trokšta dalintis su visais.

Grupelė renkasi (laikas ir vieta): Kiekvieną penktadienį 16:00 Druskininkų jaunimo užimtumo centre.

Grupelės koordinatoriaus (-ės, -ių) vardas ir pavardė: Ieva Balkutė

Grupelės koordinatoriaus (-ės, -ių)  telefono Nr.: +37062850066