juc_kovo_renginiai
Kovo mėnesio renginiai Druskininkų jaunimo užimtumo centre
2017 kovo 7
LIETUVOS MOKINIŲ DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS KONKURSAS
2017 kovo 9
Rodyti viską

Įsidarbinimo galimybių barometras 2017

Vakar Druskininkų jaunimo užimtumo centre buvo galima išgirsti apie paklausiausias 2017 metų profesijas, iš arčiau susipažinti su įsidarbinimo galimybių barometru 2017-aisiais, bei išgirsti apie karjeros planavimą.

Visų pirma kuriant savo ateitį svarbu pažinti save, pamatyti save koks esi dabar ir suprasti kuo nori būti ateityje. Atsižvelgiant į tai pasirinkti profesiją ir savo mokymosi kelią.

Druskininkų jaunimo užimtumo centro vietos JGI koordinatorės Kristinos Fedaravičiūtės manymu, pasirenkant profesiją, planuojant savo ateitį labai praverčia savanoriavimas. Savanorystė – tai puiki galimybė pažinti save ir įgauti naudingos patirties. Tai gali būti puiki patirtis renkantis savo mokymosi kelią, kadangi tai suteiks ne tik teorinių žinių, o leis praktiškai prie to prisiliesti, savanorystė padeda suprasti ar tai yra tai ko iš tiesų nori. Savanoriavimas gali būti puiki motyvacija siekti savo tikslų dar labiau gilintis į sritį kurioje ketini matyti save ateityje.

Kaip pabrėžė jaunimo darbo centro spacialistas Gytis Raubūnas labai svarbu, jog planuojant savo karjerą ir pasirenkant profesiją ar norimą darbą mus lydėtų ne tik žodis REIKIA, bet ir GALIU bei NORIU, jei to nebus ar būsi laimingas?  Atsakymas paprastas, visiems suprantamas, tad mielas jaunime gyvenk, kurk, planuok ne tik savo šiandieną, bet ir rytojų! 🙂 Sužinok, kad gali!

 

IMG_0494 IMG_0495

IMG_0496 IMG_0501