Jaunimo darbuotojų mokymai Bulgarijoje „Sportas tvariam vystymuisi“

Skelbiami Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką programos darbdavių sąrašai! (nuolat atnaujinama)
2017 gegužės 8
PineCon – stalo =aidim7 konventas
JUC’e – pirmasis Lietuvoje stalo žaidimų konventas PineCon 2017!
2017 gegužės 10
Rodyti viską

Jaunimo darbuotojų mokymai Bulgarijoje „Sportas tvariam vystymuisi“

Balandžio 18–24 dienomis Bansko mieste, Bulgarijoje, vyko pirmoji mokymų „Sport for Sustainable Development“ („Sportas tvariam vystymuisi”) dalis, kuriame dalyvavo 30 žmonių iš 9 šalių (Jungtinės Karalystės, Rumunijos, Lietuvos, Italijos, Ispanijos, Bulgarijos, Lenkijos, Slovakijos ir Kroatijos), o tarp jų ir trys lietuviai – Juozas Kazlauskas (Druskininkų JUC), Karolis Juknevičius ir Eimantė Dabrilaitė.
Projekto dalyviai mokėsi panaudoti sportą kaip įrankį tvariam vystymuisi, išnaudoti jo teikiamas galimybes jaunimo potencialo ir motyvacijos skatinimui.
Neįkainojama patirtis, ištisa virtinė Edukacijos per sportą metodų, sportiniai žaidimai ir veiklos – mokymų dalyviai džiaugėsi itin aktyvia mokymų programa, kuri ne tik suteikė neikainojamų įgūdžių ir informacijos, tačiau leido pasidalinti savo patirtimi su kitais, užmegzti ryšius su kitų šalių organizacijomis.
Mokymų patirtis buvo pristatyta renginio „Idėja+“ metu, o nauji metodai ir įgūdžiai jau taikomi neformalių klasės valandėlių ir kitų veiklų metu.
Projektas „Sport for Sustainable Development“ vykdytas „Champions Factory“ organizacijos bei kitų projekto partnerių, finansuotas Erasmus + programos lėšomis.