Jaunimo verslumo bei integracijos į darbo rinką skatinimas Druskininkuose

Druskininkų Juc’e individualios psichologo konsultacijos jaunimui
2019 kovo 27
Druskininkų savivaldybėje – Europos jaunimo savaitė 2019
2019 balandžio 9
Rodyti viską

Jaunimo verslumo bei integracijos į darbo rinką skatinimas Druskininkuose

Kovo mėnesio pabaigoje startavo jaunimo verslumo ir integracijos į darbo rinka programa. Jau parengtos bei pasirašytos ir pirmosios bendradarbiavimo sutartys, pradedami įdarbinti jaunuoliai.

Tokią žinią bei plačiau apie jaunimo verslumo ir integracijos į darbo rinką programos niuansus moksleiviams pasakojo Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė.

Visas savivaldybės švietimo įstaigas aplankiusi centro direktorė A. Nedzinskienė pastebi, kad susidomėjimas programa, darbo rinka bei galimybe dirbti – jauną žmogų domina.

„Jaunimas labai žingeidus, kūrybingas ir turintis svajonių, todėl jiems kiekvienas darbo pasiūlymas yra kaip galimybė. Jie dar bando, ieško, tyrinėja, todėl nėra lengva nuspręsti ko nori jis pats ir ko galbūt, dažnu atveju, tikisi jų tėvai. Tikrai paraginau, padrąsinau, pasakojau pavyzdžius, kurie galbūt padės jiems įsitraukti į darbo rinką. Svarbiausia, kad patys patikėtų, jog nori dirbti, tada patikės tuo ir darbdaviai“ – mintimis iš įvykusių susitikimų dalijosi JUC direktorė A. Nedzinskienė.