JUC aktyviai įsitraukė į Druskininkų kurorto atidarymo šventę

Lektoriaus Vaido Arvasevičiaus seminaras „PAAUGLYSTĖS GRIMASOS“
2019 gegužės 30
Jaunimo darbuotojas – iššūkiai ir privalumai
2019 birželio 7
Rodyti viską

JUC aktyviai įsitraukė į Druskininkų kurorto atidarymo šventę

Druskininkų jaunimo užimtumo centras aktyviai įsitraukė į kurorto šventės Rock‘n‘Roll programos veiklas. Surengtoje teatralizuotoje eisenoje prie 35 įmonių prisijungė jaunimas su JUC kolektyvu.

Pašėlusio rokenrolo tematiką JUC komanda perteikė pasitelkę 1990 metų muziką, DJ pultą bei spalvingas ausines su šios tematikos apranga. Visos eisenos metu mus papildė žmonės nejaučiantys gravitacijos – tai Deividas ir Evaldas iš „DruskininkaiRunners“ komandos.

Druskininkų kurorto atidarymas – didžiausia miesto šventė, todėl ji vyksta kelias dienas. Šeštadienį JUC prisijungė prie rengiamų kurorto šventės veiklų visai šeimai, kurios vyko K. Dineikos sveikatingumo parke. Šventės svečius,  jaunimo užimtumo centro, visuomenės sveikatos biuro ir Druskininkų sporto centro komandos, kvietė išbandyti įvairias veiklas: mini golfą, lauko žaidimą „Vikingų kubas“, rokenrolo šokio pamoką, pasivažinėti su „Trikke“, išmėginti rankos taiklumą smiginio žaidime, stalo tenisą, paplūdimio tenisą ir kt. smagias veiklas. Parko lankytojai, atvykę ir išbandę skirtingas veiklas net tik pagavo gerą nuotaiką, bet ir gavo simbolį šventės atributą – „Emoj“ lipduką. Šios dvi valandos praleistos parke kartu su šventės dalyviais bei svečiais neprailgo, nes šypsenos bei juokas čia nuolat aidėjo.

Tikimės, kad žmonės atėję į parką ne tik išbandė naujas veiklas, bet ir pagavo gerą nuotaiką bei pasikrovė geru energijos užtaisu likusiai miesto šventės daliai.

Dėkojame visiems komandos nariams įsitraukusiems į veiklų organizavimą bei šventės dalyviams nepabūgusiems išbandyti jų.