JUC „Naktinis krepšinis 2019 3×3“ sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus

Atranka į mokymo kursus
2019 rugpjūčio 13
JUC’e nemokamos psichologo konsultacijos jaunimui
2019 rugsėjo 11
Rodyti viską

JUC „Naktinis krepšinis 2019 3×3“ sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus

Naktinis krepšinis sugrįžo ne tik į Druskininkus, bet ir į visą Pietų Lietuvą! Kaunas, Kapčiamiestis, Lazdijai, Marijampolė, Alytus, Prienai, Kėdainiai tokia įvairią publiką rugpjūčio 9 d. buvo galima sutikti JUC krepšinio aikštelėje. Garbinga kova, fantastiška atmosfera ir visus vienijantis tikslas, iškovoti Druskininkų miesto mero R. Malinausko įsteigtą taurę.

Jau trečią kartą buvo rengiamas JUC Naktinis krepšinis 3×3. Kiekvienais metais šis renginys sulaukia vis daugiau dėmesio – ne išimtis ir šie metai! 2017 m. prasidėjo viskas kukliai tik su 12 komandų, 2018 m. susirinko 13 komandų, o šiemet sulaukiame dvigubai daugiau  dalyvių – 22 komandų iš visos Lietuvos. Pirmą kartą JUC Naktiniame krepšinyje kovos vyko dvejose amžiaus grupėse (gimę 2001 m. ir vyresni, bei gimę po 2001 m.). Renginys prasidėjo 21.30 val., o pasibaigė 3 val. nakties. Šou atidarė J&J gatvės šokių studijos šokėjai, kurie apšildė dalyviams krepšinio aikštelę. Visą šou stebėjo apie 300 žiūrovų, kurie taip pat galėjo laimėti rėmėjų įsteigtus prizus, dalyvaudami  mūsų organizuotuose žaidimuose.

Po ilgo vakaro ir daugybės kietų kovų Jaunimo kategorijoje (gimę po 2001 m.) nugalėjo.

 1. Vieta „ZITA IŠ BUHALTERIJOS“ ( LAZDIJAI )

 2. Vieta „SKERDYKLA“ ( KĖDAINIAI )

 3. Vieta „VAKARI NESINERVUOK“ ( PRIENAI )

Vyresnių kategorijoje (gimę 2001 m. ir vyresni ) nugalėjo.

1. Vieta „BEMBIAI“ ( DRUSKININKAI )

2. Vieta „ATAKA“ ( MARIJAMPOLĖ )

3. Vieta „SALOS GYVENTOJAI“ ( LAZDIJAI ) Komandos buvo apdovanotos renginio rėmėjų įsteigtais prizais, o pirmosios vietos gavo ir piniginius prizus. Mūsų renginį globojo Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas, įsteigė laimėtojų  taurę bei prizinių vietų medalius,  UAB „Grand SPA Lietuva“, AB „Eglės sanatorija“, UAB „UPA MEDICAL SPA“, UAB „UNO Parks“, energetinis gėrimas „DYNAMIT“, informacinis rėmėjas „Mano Druskininkai“. Renginio akimirkas įamžino „KygaWorks“. Didelį AČIŪ tariam šiai šauniai kompanijai, kuri prisidėjo prie JUC „Naktinio krepšinio 2019 3×3 įgyvendinimo. Drąsiai galime sakyti, kad ši krepšinio naktis tapo Pietų Lietuvos dalimi. Iki susitikimo kitais metais!!! 🙂