stovykla
Antrosios savaitės stovyklų akimirkos
2020 rugpjūčio 13
Stovykla
Trečioji stovyklų savaitė
2020 rugpjūčio 18
Rodyti viską

JUC Naktinis krepšinis 3×3 2020

Krepšinis

Rugpjūčio 8 d. dieną Druskininkuose susirinko daug krepšinio gerbėjų bei naktinėti mėgstančių žmonių. Į miestą jau ketvirtą kartą sugrįžo JUC organizuojamas naktinis krepšinis, kuris subūrė dalyvius iš visos Lietuvos. Krepšinio aikštelę kaitino aistringi žaidėjų žingsniai, aidėjo puiki muzika ir pramogos žiūrovams.

Ketvirtą kartą iš eilės Druskininkų jaunimo centras rengia „JUC Naktinis krepšinis 3×3“ renginį. Renginys kaip ir kiekvienais metais džiugina ne tik dalyvius, bet ir žiūrovus. Šio renginio metu dalyvavo 16 stipriausių Lietuvos krepšinio entuziastų ir 7 jaunesnių žaidėjų komandų. Tačiau palaikymas buvo kur kas gausesnis, susirinko beveik 300 žmonių. Renginį iškilmingai atidarė Druskininkų savivaldybės mero patarėjas Simonas Kazakevičius ir Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė – Aušra Nedzinskienė. Komandų burtų traukimas vyko 19.30 val., o pirmosios varžybos startavo visai netrukus – 20.00 val. Naktinis krepšinis truko įnirtingas 4 valandas, per kurias žiūrovai ne tik aistringai palaikė savo mėgstamas komandas, tačiau turėjo galimybę laimėti įvairių prizų.

Jaunių grupėje  kovos užsibaigė kiek anksčiau. 1-ąją vietą užėmė „5-taRyto“ (Prienai), antrąją – „Naktinės Personos“ (Druskininkai), o trečiąją vietą iškovojo „MŪŪŪNE KELKIS“ (Šeštokai).

Antroje grupėje (+18 m.) kovos užtruko kiek ilgiau. Ir galiausiai pirmosios vietos titulą antrą kartą iš eilės apgynė „Bembiai“ (Druskininkai), antrą vietą iškovojo – „Dainava“ (Kaunas). Na, o trečiąją vieta pavyko užimti komandai „Pensininkai“.

Galiausiai visos komandos buvo apdovanotos prizais. Pirmųjų trijų vietų nugalėtojai gavo piniginius prizus bei krepšinio inventorių. Renginio globėjas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, įsteigė laimėtojų taurę bei prizinių vietų medalius. Naktinis Krepšinis 2020 Druskininkai renginį rėmė: energetinis gėrimas „Dinamit“ ir geriamasis vanduos „Uniqa“. Informacinis rėmėjas – „Mano Druskininkai“, renginio draugai: „Druskininkų sporto centras“ ir „Druskininkų miesto savivaldybė“. Renginio akimirkas įamžino „KygaWorks“. Dėkojame žmonėms prisidėjusiems prie renginio įgyvendinimo ir nekantriai laukiame visų kitais metais!