Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras Kuršėnuose

Druskininkų JUC Atvirų jaunimo centrų veiklos programų finansavimo 2020-2021 metų konkurso nugalėtojų sąraše
2020 sausio 24
Jaunimo centre – savanorė Neda
2020 vasario 5
Rodyti viską

Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras Kuršėnuose

Sausio 31 d. Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro iniciatyva, pirmą kartą suorganizuotas Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras.
Stalo futbolo, nes tai vienas papuliariausių žaidimų jaunimo centruose, kurį jaunimo darbuotojai su jaunimu žaidžia. Ši iniciatyva neapsiribojo vien žaidimu. Tikslas buvo jaunimo darbuotojams iš skirtingų miestų susitikti, susipažinti, pasidalinti patirtimis, pasimokyti vieni iš kitų. Druskininkų jaunimo užimtumo centrą atstovavo jaunimo darbuotojai Aistė ir Marius. Renginyje taip pat dalyvavo Jaunimo reikalų departamento atstovės Eglė ir Gintarė, kurios pristatė naujausias žinias susijusias su finansavimo konkursais ir jaunimo darbuotojų sertifikavimo pradžia. Prie iniciatyvos prisijungė ir Atviro darbo su Jaunimu Lietuvoje pradininkas, supervizorius, provokatyviosios terapijos specialistas, mokymų vadovas Artūras Malinauskas. Atviro darbo su jaunimu koncepcijos kūrėjas Artūras skaitė pranešimą apie tai „Kokius įvarčius ugdymo procese įmušame žaisdami stalo futbolą su jaunimu?“.
Į renginį buvo pakviesti visų Lietuvoje veikiančių atvirų jaunimo centrų ir erdvių jaunimo darbuotojai. Iš viso užsiregistravo 16 komandų iš Telšių, Rietavo, Gargždų, Tauragės, Rokiškio, Ramygalos, Vilniaus, Druskininkų, Ukmergės, Akmenės, Pakruojo ir Radviliškio. Įtemptoje kovoje pirmąją vietą laimėjo Radviliškio jaunimo darbuotojų komanda. Antrąją vietą iškovojo renginio šeimininkai – Kuršėnų jaunimo darbuotojai. Trečiosios vietos taurė iškeliavo į Vilniaus atvirą jaunimo centrą. Aistė ir Marius iškovojo garbingą ketvirtą vietą. Sutarta, kad 2021 m. Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras vyks Radviliškyje.

Dėkojame organizatoriams.