Druskonio ežero pakrantė šeštadienį sukvietė visus - nuo mažiausių iki seniausių ir ne tik dėl to, kad pakrantė kvepėjo blynais, žuviene ir žolelių arbata, bet ir todėl, kad Druskininkuose vijom žiemą ir tądien šventėm UŽGAVĖNES
Šventėje organizuotos įvairios pramoginės lenktynės „Blyneliai 2012” sutraukė gausų būrį Druskininkiečių, o gal net ir miesto svečių.
Septynios jaunimo komandos po 4 dalyvius: Aukso Konkolai, DUFI, Laukinės katės, UŽ ką mus?, Trakėrės, Forever Pikers ir PrakėsTeam lenktyniavo orientacinėse varžybose po Druskininkus. Komandoms reikėjo atspėti užuominą ir radus reikiamą objektą, ieškoti kitos nuorodos tol, kol surinks 10 nuorodų. Greičiausia komanda, koduotu pavadinimu, Už ką mus?
6 komandos panoro dalyvauti blynų nešimo varžybose. Tarp jų buvo ir Druskininkų Jaunimo užimtumo centro komanda. Komandoms, išdalintą čirvinį blyną, teko nešti ir kuo greičiau įveiktus trasą vėl sudėti blyną. Nors greičiausi tądien buvo Vandens parko komanda, tačiau gera nuotaika ir rėmėjų įsteigti prizai, džiugino visus.
Užgavėnių šventėje sušalti neleido ne tik gera nuotaika, bet ir ežero pakrantėje liepsnojantys laužai, muzika bei puiki nuotaika.