Projekto "MY OWN SMALL BUSINESS" jaunimo mainai
Projekto „MY OWN SMALL BUSINESS“ jaunimo mainai
2013 gruodžio 31
Pasirengimo vizitas Turkijoje, Kayseri, Bunyan
Projektas „MY OWN SMALL BUSINESS“
2013 gruodžio 31
Rodyti viską

Mokomasis vizitas į Slovėniją

Mokomasis vizitas į Slovėniją

2013 m. spalio 8-14 dienomis Druskininkų jaunimo užimtumo centro atstovai, direktorė Aušra Nedzinskienė ir projektų koordinatorė Ignė Braždytė dalyvavo tarptautiniame mokomajame vizite Slovėnijoje, Trbovlje mieste.

Vizitas organizuotas įgyvendinant projektą kartu su Slovėnijos, Rumunijos, Suomijos, Kroatijos, Slovakijos bei Lietuvos partneriais.

Susitikimo tikslas-pasidalinti patirtimi tarp esančių jaunimo centrų bei kitų Nevyriausybinių organizacijų, susipažinti su  Trbovlje esančiu jaunimo centro, viešbučio bei klubo veiklomis, aptarti tarptautinių projektų idėjas, kurios prisidėtų prie jaunimo neformalaus ugdymo  tobulėjimo, jų įtraukties  į visuomeninį gyvenimą didinimo.

Vizito metu buvo sudarytos sąlygos visiems dalyviams mokytis vieniems iš kitų, keistis patirtimi, pristatyti savo šalį, miestą ir jaunimo politiką tarptautinei bendruomenei. Per penkias dienas turėjome galimybę iš arčiau susipažinti su Slovėnijos jaunimo darbuotojų kasdienybe. Lankėmės jaunimo centruose, kur kuriami ir vykdomi pilietiniai, kultūriniai ir socialiniai projektai.

Pabuvojome sostinėje Liublianoje, apžiūrėjome senamiestį, pasigrožėjome kalnuotomis vietovėmis, bei paragavom tradicinių patiekalų kalnų restorane.

Vizitas Slovėnijoje buvo labai reikšmingas plačiau gilinantis į darbą su jaunimu, susipažįstant su įvairiais darbo metodais.

Tikim, kad naujas ES finansavimo mechanizmas 2014-2020 m. Druskininkų JUC bei jaunimui suteiks daug naujų veiklų. Partneriai pasiruošę su mumis dirbti- MES taip pat.

 Mokomasis vizitas į Slovėniją Mokomasis vizitas į Slovėniją Mokomasis vizitas į Slovėniją

Daugiau įspūdžių: čia

info. Druskininkų jaunimo užimtumo centras