Mokymai Palaimintojo J. Matulaičio socialiniame centre

Aktyvi Druskininkų jaunimo užimtumo centro vasara palydėta jaunimo žygiu pėsčiomis
2016 rugsėjo 6
Diskusija – SAVANORIS TAI AŠ
2016 rugsėjo 9
Rodyti viską

Mokymai Palaimintojo J. Matulaičio socialiniame centre

Rugpjūčio 30d. Vilniuje Pal. J. Matulaičio socialiniame centre vykusiuose mokymuose ,, Darbas su sunkumus patiriančiu jaunimu“ dalyvavo ir vietos JGI koordinatorė Kristina Fedaravičiūtė. Mokymų vadovės Eglė ir Justė pristatė Pal. J. Matulaičio socialinio centro veiklą, pasidalino savo sukaupta patirtimi, dirbant su sunkumus patiriančiais jaunuoliais. Iš įvairių miestų susirinkią vietos JGI koordinatoriai vykdė atvejų analizę, bei interviziją.

Vos ne kasdien susitinku su sunkumus patiriančiais jaunuoliais ir pastebiu, jog daugumą jų nebežino apie teikiamas Jaunimo garantijų naujoves. Tiek daug visko aplink, jog jaunas žmogus tiesiog pasimeta, nežino kur eiti, ką pasirinkti, kuo pasitikėti….  Aš galiu tau padėti 🙂

Šiuo metu niekur nedirbi? Nesimokai? Nestovi darbo biržoje? Ateik sužinok, ką gali, kad gali!  TU tikrai gali 🙂

Aš, Kristina Fedaravičiūtė, laukiu Jūsų Druskininkų jaunimo užimtumo centre, ateik 🙂 skambink tel. 863335744 arba rašyk el.p. : jgi@juc.lt – ,, ATRASK SAVE“.

http://www.jaunimogarantijos.lt/lt/igyk-pranasuma/41

Projektą įgyvendina Lietuvos darbo birža kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir 68 partneriai, veikiantys visose savivaldybių teritorijose, iš kurių 10 yra teritorinių darbo biržų ir 58 nevyriausybinės organizacijos ir biudžetinės įstaigos. Projekto vertė per 33 mln. eurų. Projekto trukmė: 2015-2018m.

 

jgi-logo    es-paramos-logoministry_of_social_security_and_labour_of_the_republic_of_lithuania_logojrd-logoldb-logo      juc-logo-su-uzrasu