Startuoja naujas projektas „PsichoImuno“

Mobilus darbas su jaunimu Jovaišiuose’04
2017 balandžio 27
Klasės valandėlė su „Ryto“ gimnazijos mokiniais
2017 gegužės 5
Rodyti viską

Startuoja naujas projektas „PsichoImuno“

Televizija, laikraščiai, internetas – kasdien pateikia pasiūlymų kaip turi atrodyti, kalbėti, ką turi daryti! Stereotipai verčia elgtis ne pagal save, kopijuoti, bandyti pritapti. Mes norime, kad tu mokėtum atsirinkti informaciją ir nedarytum to ko neprivalai – įtikti visiems. Mes norime tavęs tvirto ir pasitikinčio savimi, nebijančio būti savimi!

Druskininkų jaunimo užimtumo centras pradeda įgyvendinti naują projektą „PsichoImuno“. Projekto metu sieksime stiprinti jaunuolių psichologinį imunitetą prieš neigiamą išorinės komunikacijos poveikį, didinti jaunuolių pasitikėjimą savimi, ugdyti gebėjimą kritiškai mąstyti. Įvairių metodų pagalba tobulinsime jaunuolių asmenines bei socialines kompetencijas. Projektas orientuotas į jaunimo psichologinės sveikatos saugojimą ir gerinimą, formuojant pozityvios gyvensenos įgūdžius.

Mes tau padėsime suvokti save ir nepasiduoti. Todėl kviečiu jungtis prie projekto, sekti jo veiklas ir aktyviai dalyvauti. Garantuojame prasmingą laiką ir daug įdomių patirčių! Negi praleisi progą susipažinti su krizių įveikimo centrais, išmokti Aikido arba turėti nepamirštamą motyvacinį užsiėmimą su profesionalais?

Daugiau info: projektai@juc.lt

Projektą finansuoja:

Druskininku-savivaldybe-600x600-2-PNG