Pirmasis Druskininkų JUC organizuotas internetinis seminaras tėvams apie vaikus, apie tarpusavio santykius, apie santykius su vaikais nuotoliniu būdu
2020 balandžio 24
Jaunimo verslumo ir integracijos į darbo rinką programos pristatymas
2020 gegužės 11
Rodyti viską

Nauji išbandymai ir atradimai

Jau nemažai prabėgo laiko, kai darbuojamės su jaunimu nuotoliniu būdu. Iš pradžių mums  buvo neramu – vis galvojom ar pavyks? Ir kaip mums visa tai daryti? O atsakymai čia pat: klaust jaunimo kas ir kaip, o tada jau veiklos pačios tiesiog gimsta.

Dabar galime tik patikinti visus, jog mums pavyksta dirbti iš namų! Iš pradžių gal kiek sunku, bet dabar visai ramu. Mūs jaunimas kūrybingas ir idėjų jam netrūksta. Kai kur padedam jaunuoliams mes, o kai kur jaunuoliai mums. Mokomės vieni mes iš kitų ir kartu mums tikrai smagu.


Per visą šį karantino laiką didžiausias atradimas buvo „Minecraft” žaidimas, puiki priemonė tiek atsipalaiduoti, tiek komunikuoti, na ir rengti įvairius renginius, varžybas ir užduotis. Nuotraukose keletas akimirkų iš mūsų pasižaidimų:
Pabėgimo kambarys ir mūsų centro statybos.
P.S galite atsisiųsti mūsų jaunimo centrą ir patys išbandyti savo Minecraft žaidime, kol gyvai negalime susimatyti, galite pas mus virtualioj erdvėj apsilankyti. ATSIŲSTI ČIA (žemėlapis kurtas 1.8.8 versijoje)

Niekad iki šiol „Discord’o” nenaudojom, bent jau darbo reikalais, o dabar ten pokalbiai vyks ištisai. Kur buvęs kur nebuvęs „Zoom’as” kartais būna dar pajungtas ir pasitelkiant „Kahoot” smegenis mankštiname kaip turi būt.


Ir kaip gi mes nepaminėsime Boardgames arena, kurioje susėdę prie virtualaus stalo visi žaidžiame kartu lyg būtume vienam būry tikrų draugų.
Darbas per atstumą niekad nepakeis gyvo kontakto su jaunuoliu, tačiau smagu žinoti, jog ir per atstumą galime užmegzti ryšį, o svarbiausia išmokti kažko naujo, galbūt tai, kas nei karto nebandyta.
Visai netrukus… jau… turbūt… susimatysime gyvai! Todėl sėkmės iki ir iki greit!