Projektas „ATEIK“. Savęs pažinimo stovykla

ATRANDU
ATRANDU
2012 gruodžio 31
Projekto "MY OWN SMALL BUSINESS" jaunimo mainai
Projekto „MY OWN SMALL BUSINESS“ jaunimo mainai
2013 gruodžio 31
Rodyti viską

Projektas „ATEIK“. Savęs pažinimo stovykla

Projektas "ATEIK". Savęs pažinimo stovykla

Druskininkų jaunimo užimtumo centras organizavo jaunimo vasaros stovyklą „Ateik“, kurią finansavo jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
3 dienas jaunimas gyveno jaunimo užimtumo centro patalpose, bendravo su puikiais lektoriais ir linksmai leido laiką. Stovyklos tikslas –  pažinti save, savo vidų, kūną, nebijoti siekti savo tikslų ir pasitikėti savo jėgomis. Stovykloje dalyviai susipažino su joga, su aromaterapija ir t.t.  Nors stovykla truko neilgai, visi spėjo susidraugauti, todėl išsiskirti buvo tikrai sunku.

Dėkoju Jaunimo reikalų departamentui už finansavimą, centro direktorei už palaikymą ir pasitikėjimą, darbuotojams už pagalbą, lektoriams už žinias, dalyviams už dalyvavimą ir nuoširdumą. Ačiū visiems 🙂

Keletas stovyklos akimirkų

Projektas "ATEIK". Savęs pažinimo stovykla Projektas "ATEIK". Savęs pažinimo stovykla Projektas "ATEIK". Savęs pažinimo stovykla

Dalyvių atsiliepimai po stovyklos:

Kasparas Virbalis 14 m.:  „Žiauriai patiko gera kompanija, žaidimai ir visa programa. Labai norėčiau sugrįžti atgal :)“.

Deimantas Vailionis 15 m. : „Pirmą dieną buvo labai smagu susipažinti su kitais. Patiko žaidimai. Antrą dieną labai, labai patiko joga!!! Visi pratimai ir tas miego seansas J Trečia diena buvo ir laukiama ir ne. Laukiama, nes susipažinau su daug įvairių kvapų, o nelaukiau nes ji pasibaigė labai greitai…“.

 Sandra Jančiulytė 16 m. : „Man patiko, kad susipažinau su naujais žmonėmis, sužinojau daug naujų kvapų ir jų pavadinimų, išmokau naujų žaidimų. Labai gerai praleidau laiką, tiesa sakant net pailsėjau. Stovykla buvo tikrai puiki!”.

 Osvaldas Miliauskas  14 m.: „Stovykla tikrai buvo puiki, viskas patiko, išbandžiau naujų veiklų ir esu labai patenkintas, kad dalyvavau šioje stovykloje. Kompanija buvo labai puiki, žodžiu viskas buvo labai puiku. Aš norėčiau padėkoti, kad surengėt tokią puikią stovyklą. AČIŪ!!!“.

 Saulius Vitkauskas 13 m.: „Įspūdžiai: puiki stovyklos programa (išskyrus joga, nepatiko), nuostabūs vadovai, gera gyvenamoji vieta ir draugiška kompanija! Išmokau truputį jogos, naujų kvapų. Aišku, labiau pažinau save, sužinojau savo galimybes jogoje. J Labiausiai patiko stovyklos PAGRINDINĖ MINTIS! Tai va tiek .. :)”.

 Fabiola Lukoševičiūtė 14 m.: „Man labai patiko stovykla. Labiausiai buvo Įdomu kaip uostėme kvapus su Indre, kuri buvo atvažiavusi. Ir joga buvo įdomu. Tiesiog buvo nuostabu. Su geriausiais linkėjimais. Fabiola ;)“.

 Ugnė Uscilaitė 14 m.: „Stovykla buvo puiki! Įspūdžiai patys geriausi! Susiradau stovykloje naujų draugų, susipažinau geriau su kitais. Buvo labai smagios komandinės užduotys. Viskas buvo labai šaunu! Iš stovyklos “parsinešiau” pačius geriausius įspūdžius, tikiuosi panašių stovyklų tikrai dar bus! Nes tikrai  norėčiau vėl sudalyvauti :)“.