Streso valdymas – ar tai įmanoma?
2019 spalio 7
Klasės valandėlės su JUC
2019 spalio 10
Rodyti viską

Projektas „Be streso“

2019 m. Druskininkų jaunimo užimtumo centras vykdo Druskininkų savivaldybės finansuojamą visuomenės sveikatos projektą „Be streso“. Darbe su jaunimu pastebime, kad jaunuoliai kasdien susiduria su vis naujais iššūkiais, kurie kenkia jauno žmogaus psichologiniai sveikatai, todėl įvairių metodų pagalba siekiame stiprinti jaunuolių psichologinį atsparumą. Projektas orientuotas į jaunimo psichologinės sveikatos saugojimą ir gerinimą, didinant psichosocialinių paslaugų plėtrą.

Šio projekto metu įvyko 6 susitikimai su lektoriumi Vaidu Arvasevičiumi – „Esu trijų vaikų tėvas. Studijuoju šiuolaikinės psichologijos, pedagogikos teorijas ir amžių patikrintą Vedų raštų filosofiją. Esu sertifikuotas kūno psichoterapeutas, šeimos, karjeros, gyvenimo būdo konsultantas, lektorius.“ Susitikimai vyko su Druskininkų savivaldybės mokyklų mokiniais ir tėvais. Susitikimų su mokiniais metu buvo kalbama apie reputaciją ir pripažinimą bendraamžių tarpe, streso valdymą, bendravimą, tikslų siekimą. Tėvai ir mokytojai kalbėjo apie vaikų elgesį: kaip reaguoti į netinkamą elgesį, kaip paskatinti ir pagirti vaikus, paauglystės problemas, bendravimą su paaugliu vaiku.

Siekiant stiprinti psichologinę jaunų žmonių sveikatą jaunimo užimtumo centre du kartus per savaitę vyksta nemokamos psichologo konsultacijos. Jaunas žmogus turi galimybę ateiti ir pasikalbėti su specialistais apie jiems rūpimus klausimus, problemas.

Iki šių metų gruodžio mėnesio suplanuotos dar 4 paskaitos mokiniams ir tėvams su lektoriumi Vaidu Arvasevičiumi, taip pat jaunuoliai gali registruotis į individualias psichologo konsultacijas pirmadieniais ir ketvirtadieniais 17:30 – 19:00. Visada su šypsena ir tikri profesionalai Tomas ir Kamilė laukia jūsų skambučių ir sms žinučių telefono numeriu +37060649625.