Projektas "Flat space"
Projektas „Flat space“
2013 gruodžio 31
Projektas "Green LIFE"
Projektas „Green LIFE“
2013 gruodžio 31
Rodyti viską

Projektas „Magic of dance“

Projektas "Magic of dance"

Š. m. gegužės 23 d. – birželio 2 d. jaunimas iš keturių Europos šalių – Lietuvos, Lenkijos, Vengrijos ir Slovakijos – dalyvavo tarptautiniuose jaunimo mainuose Lenkijoje ”International Youth Project: Magic of Dance“.

Druskininkų jaunimo užimtumo centras jau ne pirmi metai bendradarbiauja su Rodovo fondu ir vykdo bendrus projektus. Projekto „Magic of dance“ pagrindinis tikslas buvo reprezentuoti savo šalį per šokį, komunikuoti ir užmegzti ryšius su kitomis šalimis. Šiame projekte dalyvavo ir sportinių šokių klubo “Alemana” treneris Ligitas Bernatavičius.

Per savaitę laiko visi dalyviai turėjo paruošti dvi programas. Pirmoji – prisistatyti patys, parodyti savo šokių sugebėjimus, išmokyti šokių kitus projekto dalyvius ir kt. Kitas uždavinys papasakoti apie savo šalį, architektūros stebuklus, visiems dalyviams pagaminti savo nacionalinį patiekalą, parodyti nacionalinius šokius.

Pirmieji turėjome progą pasirodyti mes, Lietuviai. Pasiruošėme vos per vieną naktį, ir pasirodėme puikiai, visi dalyviai liko apstulbę, mūsų profesionalumu. Projekto metu jaunimas ne tik dalyvavo mokymuose, bet ir rungėsi sporto varžybose (virvės traukimas, krepšinis, tinklinis, futbolas, šokinėjimas per virvutę, šuoliai su maišais, kliūčių ruožas), kuriose bendroje sumoje Lietuviai buvo pirmi, nors ir buvome jauniausi dalyviai. Organizatoriai liko nustebinti mūsų jaunuolių tolerantiškumu, punktualumu, supratingumu, draugiškumu, kaip viena iš organizatorių pasakė: “lietuviai robotai, o ne žmonės”.

Reprezentavome Lietuvą kuo geriausiai. Mainų metu kitoms šalims buvo skleidžiamos lietuvių tradicijos, gražiai ir įdomiai pateikiama mūsų šalies ir Druskininkų miesto kultūra bei istorija. Projekto metu 36 jaunuoliai įvairiais metodais, mokydamiesi vieni iš kitų patirties, pažino lietuvių, vengrų, slovakų, lenkų kultūras, įgavo žinių apie šokius, praktiškai išbandė savo gebėjimus, pagilino žinias apie bendrą šokio istoriją.

Projektas "Magic of dance" Projektas "Magic of dance" Projektas "Magic of dance"