Projekto „Atrask save“ pirmieji rezultatai

Unknown urtist
DRUSKININKŲ JUC PRISTATYTAS PIRMOJE INTERREG V–A LIETUVA–LENKIJA BENDRADARBIAVIMO PROGRAMOS KONFERENCIJOJE!
2016 kovo 24
JUC pradeda vykdyti mobilų darbą
2016 balandžio 7
Rodyti viską

Projekto „Atrask save“ pirmieji rezultatai

Atrask save

Kiekvienais metais kuriama ir įgyvendinama begalė mokymosi ar tobulėjimo programų. Džiugu, jog ir Druskininkuose atsiranda vis naujų veiklų ir užsiėmimų. Nuo 2015m. spalio 1 d. startavęs jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo projektas „Atrask save“, kurį koordinuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, įgauna vis didesnį pagreitį.

Labai džiugu, jog projektas „Atrask save“ startavo puikiai, nes jau po pirmų mėnesių darbo galima pasidžiaugti pirmais rezultatais. Švietimo įstaigų socialinių darbuotojų, seniūnijų, bei Probacijos tarnybos pagalba pavyko susisiekti su 5 jaunuoliais, iš kurių visi atitiko reikalavimus dalyvauti projekte, 1 jaunuolis dalyvaudamas projekte jau įvykdė individualų veiklos planą, gavo kokybišką darbo pasiūlymą, bei sėkmingai pradėjo dirbti, kiti jaunuoliai, ruošiami vietos JGI koordinatorės Kristinos Fedaravičiūtės, žengia gyvenimo žingsnį į priekį ir yra pasirengę (re)integruotis į darbo rinką ar į švietimo sistemą.
Taigi, jeigu Tu esi jaunas asmuo nuo 15 iki 29 metų, niekur nesimokai, nedirbi, nesi registruotas darbo biržoje ir nori susirasti sau tinkamą veiklą (darbo vietą, mokymosi įstaigą arba savanorystės vietą) būtinai susisiek su:

Kristina Fedaravičiūtė
Tel nr.: +37063335744
El.paštas: jgi@juc.lt