Serialo komandos „VISKAS ORE“ pasirodymas Druskininkuose

Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Serialo komandos „VISKAS ORE“ pasirodymas Druskininkuose

2015 lapkričio 25 @ 18:00 - 20:00

€1.45

 

„VISKAS ORE“ serialo komanda turi neeilinį pasiūlymą DRUSKININKŲ JAUNIMUI! Jau lapkričio 25d. jie atvyksta į mūsų miestą tam, kad galėtų pasidalinti savo filmavimo paslaptimis, atsakytų į Jums rūpimus klausimus, skleistų motyvaciją, parodytų savo įdomiausius serialo etiudus bei pristatytų kūrybinę komandą!
Susitikimas įvyks – Druskininkų jaunimo užimtumo centras
Susitikimno kaina – 2 už 1 kainą, o tai reiškia, kad raginam savo draugus, skleidžiam šią žinią, jungiamės į poras ir susitinkam linksmai praleisti laiką!

Trumpai apie serialą: „Viskas Ore!“ – tai pirmasis šiuolaikinis humoristinis serialas jaunimui (N14), kuris yra filmuojamas Panevėžyje. Šiame seriale naudojamas neįprastas siužetų rinkinys, kurio pagrindinis tikslas – pašiepti šiuolaikines nusistovėjusias socialines ydas, parodyti keistas situacijas, keistus žmones, naudojant šiuolaikinę kalbą, efektus bei įvykius. Serialas filmuojamas naudojant kino techniką (Canon, BMCC, Cine Lens, Rode) bei profesionalias programas (FCX, AE, Cinema4D, Davinci, PS).

Serialo Facebook puslapis: https://www.facebook.com/viskas.ore/?fref=ts
Serialo Youtube puslapis: https://www.youtube.com/channel/UCwpF5BBD_jxEAM8zmsaH34Q

Tai valandos trukmės programa, kurios metu mes pažiūrėsime įdomiausius serialo ,,Viskas Ore!“ etiudus, papasakosime apie darbą filmavimo aikštelėje, kas netikėto nutinka, kokių linksmybių patiriame, kaip dirba režisierius, operatorius, prodiuserė, atsakysime į visus jums rūpimus klausimus ir svarbiausia – motyvuosime jaunus žmones pradėti kurti, dirbti, mokytis ir nelaukti geresnio laiko, nes jis yra dabar!

 

Informacija

Data:
2015 lapkričio 25
Laikas:
18:00 - 20:00
Kaina:
€1.45

Vieta

Druskininkų jaunimo užimtumo centras
Veisiejų g. 17
Druskininkai, 66245 Lietuva
+ Google žemėlapis