Jaunimo centro komanda
JUC projektai – įvairovių gausa ir naujų galimybių pliūpsnis
2020 lapkričio 20
Paskaita „Kaip kurti motyvuojantį ryšį su vaiku“ pirmą kartą sulaukė aktyvaus tėvų susidomėjimo
2020 gruodžio 3
Rodyti viską

Savanoris – komandis dalis. Pristatome Gabrielę.

2019 m. JUC veiklas papildė galimybė tapti jaunimo savanoriškos tarnybos dalyviu ir savanorystę atlikti Druskininkų jaunimo užimtumo centre. Šia galimybe pasinaudojo ir 6 mėn. trukmės savanorystę šiuo metu vykdo savanorė Gabrielė.

– Kaip save apibūdintum vienu sakiniu ?

Aš esu Gabrielė Akstinaitė, iš Druskininkų, man 15 m.

– Koks žodis geriausiai apibūdina tave ?

– Azartiškumas.

– Aprašyk, kaip įsivaizduoji savo idealią dieną ?

 Savo idealią dieną įsivaizduoju, kai pagauta didelio įkvėpimo važiuoju į mokyklą, po jos bėgu į JUC, ten padedu kitiems ir pasisemiu žinių pati, o tada į stadioną futbolo treniruotė, ten viskas praeina puikiai ir pagaliau namai. Atsigulu į lovą ir pagalvoju – puikiai praleista diena.

– Koks įprotis tave labiausiai erzina kituose žmonėse?

– Mane labiausiai erzina, kai žmonės dalina tuščius pažadus. Gyvenime labiausiai vertinu tiesą ir pažadų tesėjimą. Žodžiai, kaip ir veiksmai, man turi didelę prasmę.

– Jeigu laimė taptų pagrindine valiuta, kuo dirbtum?

Dirbčiau kriminaliste, nes šis darbas man atrodo labai įdomus ir mano kiekviena diena būtų kitokia ir vis įdomesnė. Taip pat šis darbas man padėtų atrasti save ir savarankiškai galėčiau susitvarkyti su tam tikromis problemomis.

– Apie ką galėtum padaryti 40 minučių prezentaciją visiškai nepasiruošusi?

–  Yra daug temų apie, kurias galėčiau kalbėti nepasiruošusi, bet manau, kad pasirinkčiau pasakoti apie save, nes ši tema yra labai plati.

–Kokiu, iššūkių keliančiu, dalyku užsiėmei pastarosiomis dienomis?

 Šiomis dienomis mano didžiausias įššūkis buvo paskirstyti laiką visiems pomėgiams, mokslams ir sau.

– Kada paskutinį kartą kvatojai iki nukritimo?

–  Iki nukritimo kvatoju kiekvieną kartą susitikus su draugais, net iš menkiausių dalykų, geroje kompanijoje galima daug prisijuokti.

– Kokią save įsivaizduoji po 10 metų?

–  Po 10 m. save įsivaizduoju baigusią mokslus, dirbančią, rimtai žiūrinčią į gyvenimą, savarankišką, suaugusią moterį.

– Ko palinkėtum trimis metais jaunesnei sau ?

–   Palinkėčiau susidaryti gyvenimo tikslą ir jo siekti, niekada neprarasti vilties, kad ir kaip nesisektų. Visada vadovautis principu, kad rytas protingesnis už vakarą – visas problemas priimti ramiai.

– Ką tau reiškia savanorystė ?

–  Savanorystė tai – veikla, kurioje tu padedi kitiems, bet dar daugiau padedi sau. Patirties įgijimas, komunikabilumo tobulinimas, mąstymo praplėtimas, naujų draugų susiradimas.

– Kodėl nusprendei savanoriauti ?

  Savanoriauti nusprendžiau, nes norėjau išbandyti kažką naujo. Dažnai sakoma, kad daryk taip, kaip sako širdis, būtent tada, kai reikėjo rinktis organizaciją, širdis pasakė JUC ir labai džiaugiuosi savo pasirinkimu, nes JUC ne tik įdomios veiklos, bet ir nuostabus, draugiškas, šiltas kolektyvas! Aš savanoriauju jau 2 mėn. ir tiek daug išmokau iš kiekvieno žmogaus ten esančio.

– Palinkėjimas JUC lankytojams.

  Kiekvienam JUC lankytojui linkiu gerai praleisti laiką, išsinešti kuo daugiau žinių ir patirties, gerų emocijų, motyvacijos pačiam sau.