SKELBIAMA PILIETINĖ AKCIJA: Kas šauniausiai druskininkiečius pakvies balsuoti?

Projektas "Žemas slenkstis" ir "Savęs pažinimo" stovykla
Projektas „Žemas slenkstis“ ir „Savęs pažinimo“ stovykla
2014 gruodžio 1
Projektas Italijoje- “SinergicaMenti”
2014 gruodžio 1
Rodyti viską

SKELBIAMA PILIETINĖ AKCIJA: Kas šauniausiai druskininkiečius pakvies balsuoti?

Ar Druskininkų bendruomenė pilietiškiausia? Ar ji – aktyviausia rinkdama savo valdžią? Ar ji kūrybiškiausia? Jeigu bent į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, esate potencialus socialinės reklamos, kuri nepaliktų abejingais, renkant savo valdžią, kūrėjas.

Ir tuo įsitikinti turite unikalias galimybes: skelbiame socialinės reklamos, skatinančios savivaldybės bendruomenę būti pilietiškiausia ir aktyviausia šalies bendruomene, dalyvaujant savivaldybės tarybos ir tiesioginiuose mero rinkimuose, kūrimo konkurse.

Rinkti valdžią yra smagu, nes kiekvieni rinkimai – tai pažadų ir lūkesčių metas, kuris, regis, visus paskatina politikuoti, bet dar ne visus – balsuoti.  O nebalsavus – kokie rinkimai? Kaip Kalėdos be dovanų!

Tad kviečiame aktyviai domėtis artėjančių rinkimų aktualijomis, ateiti balsuoti ir  paraginti tą daryti kitus, o už širdies griebiančių raginimų autoriams bus įteiktos rėmėjų dovanas ir piniginės premijos, kurios atiteks konkurso nugalėtojams.

Socialinė reklama – anaiptol ne vienos  ar kitos partijos politinė reklama, joje negali būti naudojama nė vienos partijos atributika. Svarbiausia, kad druskininkiečiai  plakatą ir šūkį kurtų pasitelkdami išmonę, vaizduotę, o jų kūryba nepaliktų abejingų.

Juk druskininkiečiai – pakankamai pilietiški ir aktyvūs rinkėjai, tačiau įtaigi ir patraukli socialinė reklama yra svarbi primenant, koks svarbus ir reikalingas kiekvieno bendruomenės nario sprendimas, renkant žmones, į kurių rankas atiduodamas savivaldybės likimas.

Dalyvauti konkurse kviečiama visa bendruomenė – šios reklamos kūrėju gali tapti kiekvienas druskininkietis, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties. Kurkite patys ir paraginkite tai daryti kitus, burkitės į komandas ir dalinkitės savo idėjomis.

Druskininkų bendruomenė  jau ne kartą įrodė esanti aktyvi, sutelkta ir kūrybinga. Kodėl nepadarius to dar sykį?