Stalo žaidimų festivalis PineCon 2019: „žaidimas – dalykas rimtas“

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnesis BE PTYČIŲ
2019 kovo 14
Druskininkų jaunimo užimtumo centre praūžė 21-asis gimtadienis
2019 kovo 26
Rodyti viską

Stalo žaidimų festivalis PineCon 2019: „žaidimas – dalykas rimtas“

Kovo 23-ą dieną Druskininkų jaunimo užimtumo centre vyks jau trečiasis stalo žaidimų festivalis „PineCon 2019“, kurį kartu su Druskininkų jaunimo užimtumo centru organizuoja Asociacija Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“.

Festivalyje bus galima susipažinti su stalo žaidimų kultūra, dalyvauti turnyruose ir žaidimų pristatymuose, su geriausiais Lietuvos meistrais dalyvauti RPG vaidmenų žaidimų sesijose ir kitose veiklose.

Lietuvių stalo žaidimų kūrėjų studija „Vienaragis“ pakvies į interaktyvią gražiausio 2018 m. lietuvių kurto žaidimo-pasakų sekimo „PASAKŲ SKRYNELĖ“ parodą, kurioje ne tik pasigrožėsite 100 itin kūrybiškų dailininkės Marijos Smirnovaitės pieštų žaidimo iliustracijų, bet ir patys sukursite unikalią, dar niekur negirdėtą pasaką. Vaikų taip pat laukia kiti Vienaragis.lt kurti emocinį intelektą lavinantys žaidimai, o šiek tiek vyresni galės susikurti savo unikalią planetą strateginio stalo žaidimo PLANET turnyre.

„Brain Games“ komanda ne tik demonstruos savo žaidimus, bet ir pasiūlys išmėginti jėgas fantastiško populiarumo praėjusiame „PineCon‘e“ sulaukusiame „Ice Cool“ čempionate. „Ice Cool“ pelnė prestižinį geriausio 2017 m. stalo žaidimo vaikams apdovanojimą – tai dinamiškas, tiek vaikus, tiek suaugusius įtraukiantis žaidimas su pašėlusiais pingvinukais.

Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“ tradiciškai festivalio dalyvius pakvies į nenuspėjamą Rock, Paper, Scissors (Akmens, Popieriaus, Žirklių) čempionatą, o Hobbyshop suteiks galimybę dalyvauti stalo žaidimų „Shadows of Amsterdam“ detektyvų komandų turnyre.

Kortų žaidimas-sensacija KEYFORGE, kurio kiekviena pasaulyje egzistuojanti kaladė yra unikali, atvyksta ir į amžiais pušimis kvepiančius Druskininkus. Iš karto po šio žaidimo turnyro tradiciškai vyks legendinio kortų žaidimo MAGIC:THE GATHERING „draft‘as“.

Kasmet viso pasaulio tolkinistai renkasi skaityti Tolkino kūrybos ištraukų, švęsdami Tolkino dieną. Druskininkuose pirmieji skaitymai organizuoti praėjusiais metais, o šį kartą jie prisijungia prie stalo žaidimų konvento „PineCon“ programos Druskininkų JUC’e. Šių metų skaitymų tema – Tolkinas ir paslaptingumas (angl. Tolkien and the Mysterious), kviečiame ateiti pasiklausyti ir paskaityti savo mėgstamų ištraukų.

Kaip ir kiekvienais metais, žinias apie stalo žaidimus patikrins protmūšis – šį kartą jis bus interaktyvus ir galima bus varžytis ne komandomis, o individualiai. Kita naujovė – persirengėlių (anglų k. – „Coseplay“) „Captain Sonar“ realaus laiko stalo žaidimo turnyras, kuriame vienas prieš kitą varžysis povandeninių laivų „įgulos“

Į festivalį sugrįžta RPG vaidmenų žaidimų sesijos, kuriuose Andrius Jautakis aka Shizzar ir Dainius Balčytis aka Skargan pakvies įsijausti į įvairius personažus fantastiniuose pasauliuose, o festivalį vainikuos stalo žaidimų naktis.

Kviečiame visus kovo 23 d. susipažinti su stalo žaidimų kultūra ir žaismingai praleisti laiką. Didžiosios JUC renginių salės durys atveriamos nuo 10 val. Informacija ir renginio programa – čia.

Facebook renginys – čia.