Susitikimas su įstaigų vadovais dėl projekto „Atrask save“ įgyvendinimo bei savanorystės

Auksinis Protas
Rugsėjo 19 d. Druskininkų JUC’e startuoja 8-as „Auksinio proto“ gyvų žaidimų sezonas
2017 rugsėjo 18
Mobilus darbas su jaunimu Jovaišiuose#9
2017 rugsėjo 28
Rodyti viską

Susitikimas su įstaigų vadovais dėl projekto „Atrask save“ įgyvendinimo bei savanorystės

Savanorystė Druskininkuose

Šiandien Druskininkų jaunimo užimtumo centre vyko susitikimas su akredituotų įstaigų vadovais dėl projekto „Atrask save“ įgyvendinimo bei sėkmingo jaunuolių nukreipimo į savanorystę. Susitikimo metu Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė bei vietos JGI koordinatorė Kristina Fedaravičiūtė ir Alytaus „Tėviškės namų“ mentorė Aira Jasionytė skatino akredituotis ir kitas įstaigas, pristatė savanorystės dalies įgyvendinimą projekte „Atrask save“.
Šiuo metu Druskininkų savivaldybėje yra akreditavęsi ir priima projekto „Atrask save“ savanorius : Druskininkų jaunimo užimtumo centras, Druskininkų socialinių paslaugų centras, Druskininkų turizmo informacijos centras, Druskininkų šeimos paramos centras, Druskininkų lopšelis – darželis „Bitutė“, Druskininkų lopšelis – darželis „Žibutė“, Druskininkų filialo – Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras, Profesijų spektras. Įstaigos pasidalijo patirtimi, įvertino savanorystės metu gautą naudą jaunam žmogui ir įstaigai. Dėkojame įstaigoms už bendradarbiavimą ir sėkmingą prisidėjimą prie projekto įgyvendinimo.
Svarbu žinoti, jog savanorystė tai ne tik visuomeninė veikla. Tai – būdas tobulėti, įgyti naujų žinių, profesinės patirties bei lengviau rasti darbą. Aktualu ir svarbu jaunam žmogui tai, jog atlikus savanorišką veiklą projekte ne trumpiau nei 3 mėn., sukaupus pasiekimus nuo 2018 m. galima gauti už tai 0.25 balo stojant į aukštąją mokyklą.
#Atrasksave #JGI #ATEIK #Sužinokkadgali #JUC