Susitikimas su Menų fabriko „Loftas“ įkūrėju Viktoru Diawara

Jaunimas dalyvavo edukacinėje šakočio kepimo programoje
2017 lapkričio 30
Druskininkų JUC projektas „Žaidimų pandemija“ neša žaidimų virusą ir inovatyvius neformalaus vaikų švietimo metodus per Lietuvą
2017 gruodžio 6
Rodyti viską

Susitikimas su Menų fabriko „Loftas“ įkūrėju Viktoru Diawara

Į Pilietinių  iniciatyvų centro inicijuotą susitikimą–diskusiją susirinko virš 20 jaunuolių, kurie šįkart klausėsi menų fabriko „Loftas“ bei grupės „Skamp“ įkūrėjo – Viktoro Diawaros.

Diskusijos su Viktoru tema buvo „Sukurk savo vardą. Mano patirtis“. Publika galėjo drąsiai klausti to, kas jiems aktualu, ir to, ką jie norėjo sužinoti apie žinomą Lietuvos asmenybę.

Pristatydamas save Viktoras Diawara pasakojo apie tai koks jis buvo vaikystėje, kiek  svarbi jam buvo muzika, kodėl jis rinkosi tokį kelią. „Išlaikęs abitūros egzaminus daviau sau pažadą, kad ateityje neturėsiu šefo. Dabar turiu net du – sūnų ir dukrą“, – kalbėjo  menų fabriko „Loftas“ įkūrėjas Viktoras Diawara.

Pagrindinė mintis, kuri buvo perteikta jaunimui – reikia bandyti ir ieškoti savo kelio, kuris leistų užsiimti tuo, kas tau labai patinka. „Gerai, jeigu supranti, kad nori būti muzikantas būdamas 13 – okos, tačiau nieko tokio, jeigu savo pašaukimą atrandi ir būdamas 40 – ies“ –  kalbėjo Viktoras. Pašnekovas akcentavo, kad svarbu bandyti, daryti, leisti sau ieškoti …