Susitikimas su Vaidu Arvasevičiumi „Saulės“ pagrindinėje mokykloje

Klasės valandėlės su JUC
2019 spalio 10
Birštono ir Varėnos jaunimo reikalų tarybų vizitai: kaip jaunimo politika įgyvendinama Druskininkuose?
2019 spalio 18
Rodyti viską

Susitikimas su Vaidu Arvasevičiumi „Saulės“ pagrindinėje mokykloje

2019 m. Druskininkų jaunimo užimtumo centras vykdo Druskininkų savivaldybės finansuojamą visuomenės sveikatos projektą „Be streso“. Darbe su jaunimu pastebime, kad jaunuoliai kasdien susiduria su vis naujais iššūkiais, kurie kenkia jauno žmogaus psichologiniai sveikatai, todėl įvairių metodų pagalba siekiame stiprinti jaunuolių psichologinį atsparumą. Projektas orientuotas į jaunimo psichologinės sveikatos saugojimą ir gerinimą, didinant psichosocialinių paslaugų plėtrą.

Projekto metu organizuojami susitikimai su lektoriumi Vaidu Arvasevičiumi. Dalinamės „Saulės“ pagrindinės mokyklos tėvų ir mokytojų įspūdžiais po paskaitos:

Spalio 7 d. vakare į susitikimą su Vaidu Arvasevičiumi buvo pakviesti tėveliai ir mokytojai. Lektorius kalbėjo apie tėvų ir vaikų bendravimo ypatumus, kas svarbiausia, būnant šalia vaikų ir jiems būnant šalia mūsų, kaip neprarasti to tarpusavio ryšio, pagarbos, artumo, kokių klaidų nedaryti. „Manau, šis susitikimas kiekvieną dalyvį paskatino susimąstyti, įsivertinti, pagalvoti apie savo bendravimą su vaikais ar mokiniais, mažesniais ar didesniais. AČIŪ Druskininkų jaunimo užimtumo centrui už galimybę mokykloje klausytis Vaido Arvasevičiaus paskaitų“ – kalbėjo Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai.