Užimtumo tarnyba padėkojo socialiniams partneriams už bendrą darbą

JUC kviečia mokyklas klasės valandėles organizuoti kartu
2019 rugsėjo 11
Jaunimo bendruomenių stovykla Ricieliuose „Veiklus jaunimas – veikli bendruomenė“
2019 spalio 1
Rodyti viską

Užimtumo tarnyba padėkojo socialiniams partneriams už bendrą darbą

2019 . rugsėjo 12 d. Klaipėdoje vykusioje Užimtumo tarnybos konferencijoje „Socialinės partnerystės vaidmuo užimtumui didinti“, apdovanoti socialinių iniciatyvų, labiausiai prisidėjusių didinant gyventojų užimtumą įvairiuose Lietuvos regionuose, įgyvendintojai. Druskininkų savivaldybei skirta padėka už sisteminį jaunimo verslumo ugdymą.

Renginyje dalyvavo 67 socialiniai partneriai, su kuriais visoje Lietuvoje bendradarbiauja Užimtumo tarnybos klientų aptarnavimo departamentai – nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, profsąjungų atstovai.

Konferencijos metu Druskininkų Savivaldybė gavo padėką, kurią atsiėmė Druskininkų Jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė. „Konferencijos sėkmė yra ta, kad tiek pristatyti pranešimai, tiek skirtos nominacijos bei įteiktos padėkos, darbas grupėse – skatino mąstyti, galvoti apie socialinės partnerystės svarbą ir reikalingumą“ – teigė A. Nedzinskienė.

Druskininkų Savivaldybės iniciatyva įgyvendinta minėta jaunimo programa pranoko lūkesčius ir kasmet sulaukia itin didelio jaunuolių ir darbdavių susidomėjimo. Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką programa sėkmingai tęsiama ir šiemet skaičiuoja jau trečius metus. Įgyvendinant programą Druskininkų savivaldybė finansuoja darbo užmokesčio dalį, o darbdaviai prisideda sumokėdami privalomas socialines įmokas. 2017 metais iš savivaldybės biudžeto programai buvo skirta 109 tūkst. eurų, 2018 metais – 135 tūkst. eurų, 2019 metais buvo numatoma skirti taip pat 135 tūkst. eurų. Šių metų programa dar nesibaigė, įdabinti jaunuoliai uždarbiaus ir rudens sezono metu.