Vokiečių jaunimas svečiavosi Druskininkų JUC

„Leisk žinioms skristi“ – LT_PL jaunimo mokymai
2018 liepos 17
Jaunimo verslumo programa Druskininkuose
Druskininkų verslininkams ir jaunimui – patrauklios įdarbinimo galimybės vasarą (video)
2018 liepos 30
Rodyti viską

Vokiečių jaunimas svečiavosi Druskininkų JUC

Liepos 20 diena, penktadienis, Druskininkų JUC buvo ypatingas.  Ypatingas tuo, kad JUC’ą aplankė po Lietuvą dviračiais keliavę Templin mieste, esančiame Vokietijoje, gyvenantys jaunuoliai. 9 jaunuoliai kartu su vadovais Luku, Lulz ir Mechthild dviračiais  keliaudami maršrutu Druskininkai – Alytus – Vilnius – Varėna – Druskininkai aplankė ir kelis jaunimo centrus.

Vokiečiai, planuodami savo turą po Lietuvą, turėjo du tikslus. Pirmas  – susipažinti su Lietuvos kraštovaizdžiu.  Antrasis ir daug svarbesnis tikslas – sudaryti galimybes vokiečių jaunimui susipažinti su Lietuvos jaunimu ir užmegzti kontaktus.

Druskininkų JUC Vokietijos delegacijos sulaukė paskutinę vizito Lietuvoje dieną. Pilni įspūdžių, gerai nusiteikę ir žinoma su dviračiais svečiai atvyko pas mus.

Trumpai susipažinus, svečiams pristatyta vykdoma JUC veikla.  Kartu buvo įveiktos smagios komandinės užduotys, apžiūrėtas centras, išbandytos veiklos.

Druskininkų JUC komanda džiaugiasi, kad nors penktadienio popietė prabėgo kaip akimirka, tačiau patirti įspūdžiai ir užsimezgusi draugystė  išliks dar ilgam.