Kviečiame Jungtis prie JUC
Kviečiame jungti prie JUC komandos
2021 6 sausio
JUC_veiklos_laisvalaikis_jaunimas
Sausio 18-22 d. veiklų planas
2021 18 sausio
Rodyti viską

Kaip mes užbaigėme 2020 metus?

Karantinas vis dar čia, kad ir kaip mes to nenorim, bet tai ne priežastis liūdėti!
2020 metų gruodis buvo ne ką prastesnis nei praėjusių metų, nors kardinaliai skyrėsi nuo to ką turėjome praėjusiais metais.
Kiekvieną savaitę kažką veikėme su jaunimu. Ar tai būtų žaidimai „online”, tokie kaip „Among us”, „League of Legends” ir „PUBG mobile” ar viktorinos „Kahoot!” platformoje bei pokalbiai su Elektrėnų jaunimo centro lankytojais ir darbuotojais, veiklų mums tikrai netrūko ir liūdna nebuvo. Gal kiek apmaudu, jog praėjusiais metais įvykęs nuostabus ir kvapą gniaužiantis gaudynių – „TAG 2019” renginys šiemet neįvyko (jo akimirkas galite pamatyti čia: VIDEO).

Šiemet surengėme konkursą internete, kuris buvo skirtas tiems, kurie myli judėjimą. Renginys „TAG YOUR MOVE” skatino dalyvius nufilmuoti savo judesį, jį patalpinti internete ir sulaukus kompetetingos komisijos vertinimų teliko susirinkti nuostabius prizus! Konkurso dalyvius galite pamatyti čia: VIDEO

Renginio viršelis – UGNĖ VEDECKYTĖ

„TAG YOUR MOVE” buvo ne vienintelė veikla susijusi su fizine gerove ir judėjimu, kurio taip trūksta karantino metu. Visus jaunuolius, kuriems 11-16 metų kvietėme dalyvauti Šokių stovykloje, kurią surengė mūsų darbuotojai Justinas (šokių guru) ir Deividas (tas kur visada už kadro), o kas per stovykla per karantiną ir kaip tai įmanoma?? Pamatysite čia

Pirmoji stovyklos diena – užkulisiai

Gruodžio pabaigoje turėjome dar vieną nuostabų renginuką, kuris kvietė kompiuterinių žaidimų entuziastus išmėginti savo jėgas kovojant komandiniame „Counter-strike: global offensive” turnyre. Turnyras buvo išties populiarus, į jį užsiregistravo maksimalus leistinas kiekis komandų ir iš viso varžėsi net 40 dalyvių. Visi komandų susidūrimai buvo transliuojami ir sulaukė nemažo kiekio žiūrovų „facebook” platformoje. Visų mačų vaizdo transliacijas galite rasti čia: VIDEO

CS:GO Turnyrinė lentelė

Atsiputę nuo visų žaidimų, judėjimo konkursų ir „Kahoot!” viktorinų, kurios buvo įvairiausių temų, vieną penktadienio vakarą galėjome praleisti besimokydami makiažo įmantrybių iš pačios „Lietuvos balso” dalyvės, druskininkietės Viktorijos Čaplikaitės. Video pamoką rasite čia, o Viktoriją ir jos veiklą galite sekti čia.

Ech… atrodo tiek daug priveikėme, o kiek dar darbų liko nepastebėtų, bet jie tokie nuobodūs, kad net neužsiminsime, tik norime pasakyti, jeigu tiek galima nuveikti per vieną mėnesį ir nepražūti rutinoje, tai nauji metai atneš dar daug naujų, smagių dalykų ir patirčių!
Susiimkime ir prie kiekvienos nuobodžios ataskaitos ar inventorizacijos pridėkime bent po vieną „Counter-strike” turnyrą ar „Kahoot!” viktoriną (na arba kažką smagaus nuveikite, kad darbas netaptų rutina ir nebūtų nuobodus iki gyvo kaulo įgrisęs dalykas) ir gyvenimas bus kaipmat smagesnis.