juc_savanoryste_solidarumo_korpusas_susitikimas_jaunimas
Susitikimas su savanoriais bei tutoriais
2021 15 rugsėjo
Jaunimas pristatė savo sugalvotas iniciatyvas
2021 1 spalio
Rodyti viską

IV Dzūkų žaidynės

Druskininkai_juc_Dzūkų_žaidynės_jaunimas_sportas

2021 m. rugsėjo 18 d. surengtos IV-osios Dzūkų žaidynės! Lietui pliaupiant įvyko žaidynių atidarymo ceremonija, kurios metu sveikinimo žodžius tarė, IV – ųjų Dzūkų žaidynių šeimininkas – Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Dzūkų žaidynių sumanytojas – Gediminas Jakavonis, taip pat Seimo narys, Seimo Dzūkijos bičiulių grupės vadovas -Vytautas Bakas.

IV-ųjų Dzūkų žaidynių aukurą įžiebė Alytaus miesto ir Alytaus raj., Lazdijų raj., Varėnos raj., Trakų raj. ir Druskininkų savivaldybių atstovai.

6 savivaldybių vaikai ir jaunimas varžėsi šiose penkiose rungtyse: krepšinis 3×3 , tinklinis, futbolas 7×7 , jėgos trikovė ir rankinis.

Laimėtojais tapo visų savivaldybių atstovai. Daugiausiai medalių ir taurių komplektų iškovojo Druskininkų ir Varėnos raj. savivaldybės po 7 komplektus, Lazdijų rajono savivaldybė laimėjo 6 komplektus, Alytaus miesto ir Alytaus rajono savivaldybės pelnė po 4 komplektus, o Trakų rajono savivaldybė išsivežė 1 taurių ir medalių komplektą.

Naudingiausių žaidėjų tarpe apdovanoti taurėmis Druskininkų, Alytaus miesto ir Varėnos rajono savivaldybės. Kiekviena savivaldybė išsivežė po 2 naudingiausių žaidėjų taures.

Aukso medalių ir taurių daugiausiai, net 5, išsivežė – Varėnos rajono savivaldybė, 3 iškovojo Druskininkų savivaldybė ir 2 atiteko – Alytaus miesto savivaldybei.

Sidabro medalių ir taurių daugiausia, net 4, juos iškovojo Druskininkų savivaldybė. Alytaus rajono savivaldybė išsivežė – 3, o Trakų rajono, Varėnos rajono ir Lazdijų rajono savivaldybėms atiteko po 1.

Bronzos medalių ir taurių daugiausia, net 5, iškovojo Lazdijų rajono savivaldybė, Alytaus miesto savivaldybė išsivežė 2, o Alytaus rajono bei Varėnos rajono savivaldybei atiteko po 1.
Dar kartą dėkojame visoms komandos. Jūs jau kiekvienas esate laimėtojas, nes išdrįsote, atvykote, žaidėte ir sukūrėte prisiminus.

Už projekto finansavimą tariame ačiū Sporto rėmimo fondui ir Druskininkų savivaldybei.

Už IV-ųjų Dzūkų žaidynių organizavimą dėkojame Druskininkų jaunimo užimtumo ir Druskininkų sporto centrams.

Nuotraukų autorius Justinas Kyga – KygaWorks
Daugiau nuotraukų čia