Komandos pastiprinimas – JONAS stovyklų administratorius

Žūklė dugninėmis
2021 4 gegužės
JUC_Veiklos_Gegužė_Jaunimas
Gegužės 10-14d. veiklų planas
2021 10 gegužės
Rodyti viską

Komandos pastiprinimas – JONAS stovyklų administratorius

1.Skalėje nuo 1-10, kiek esi laimingas šiuo metu?
Laimė, mhm…Kiekvienu gyvenimo etapu laimę suprantu vis kitaip. Vaikystėje laimė buvo tėvų dėmesys ir turėjimas kuo daugiau draugų, su kuriais galėdavau žaisti. Vėliau laimė buvo futbolas ir žinoma merginų dėmesys :)) O šiuo metu, manau, kad laimė tai būti sveikam ir turėti sveiką šeimą. Skalėje nuo 1-10 manau, kad esu laimingas 8, nes daugeliu esame atitolę, trūksta bendravimo, todėl pradėjęs dirbti su JUC komanda tikiuosi, kad mano laimės balas pakils iki maksimumo :))

2.Kuo esi žinomas, kaip aplinkiniai tave atpažįsta?
Nepasakyčiau, jog esu žinomas, nes nesu “žvaigždė” arba kaip dabar labai madinga “influenceris”, tačiau vienas iš mano hobių-futbolas, kuris mane daro žinomesnį ne tik gimtajame mieste Druskininkuose, bet ir studijų metais Šiauliuose. Kelis metus teko gyventi Vilniuje, ten taip pat atstovavau Vilniaus futbolo klubą. Su dauguma kolegų iki šiol palaikome ryšius.

3. Esi intravertas ar ekstravertas? O gal ambivertas?
Visą gyvenimą maniau , kad esu 100% ekstravertas, bet mokslas sako, kad tokių žmonių yra labai mažai, todėl linkstu teigti, jog esu ambivertas. Esu ambicingas, keliu sau tikslus ir jų siekiu, patinka bendrauti ir būti apsuptam žmonių, mėgstu būti pastebėtas. Gana drąsiai priimu apgalvotus sprendimus. Taip pat esu draugiškas, randu kalbą su dauguma žmonių, moku išklausyti ir padėti jiems.

4. Paskutinis koncertas kuriame buvai…?
Jeigu tinka toks atsakymas, ne per seniausiai žiūrėjau Robbie Williams koncertą :)) O jeigu kalbant apie koncertą, kuris paliko didžiausią įspūdį, tai buvo Elthon John koncertas. Manau, kad tokio lygio žvaigždės koncerte sudalyvauti man buvo garbė.

5. Kokia mėgstamiausia Tavo vasaros veikla?
Nemažai vasarų esu praleidęs vaikų stovyklose, vadovo pareigose, manau kad tai yra ne tik darbas, bet ir savotiškas hobis, jaučiuosi laimingas, dirbdamas šį darbą. Taip pat esant galimybei, neatsisakau progos išvykti į gamtą, pažvejoti, papiknikauti ar tiesiog pasigrožėti gamta. O pati mėgstamiausia veikla yra kelionės, patinka pamatyti pasaulį ir pažinti kitų šalių kultūrą.

6. Ar norėtum nuskristi į Marsą? Kodėl?
Šiuo momentu norėčiau nuskristi bet kur, netgi ir į Marsą, nes esant šiai Covid-19 situacijai galimybės keliauti yra apribotos. O iš tikrųjų, keliauti į Marsą nėra viena iš mano svajonių.

7. Jei galėtum būti bet koks gyvūnas, kuo būtum?
Esu gimęs ožkos metais, o zodiako ženklas ožiaragis, todėl dauguma sako, kad esu tikra “raguota”, užsispyrusi asmenybė, todėl jeigu tektų rinktis kokiu gyvūnu būti, tai galbūt rinkčiausi būti vienaragiu

8. Ką pasirinktum: atrasti vaistą nuo visų ligų ar atrasti naują planetą tinkamą gyvybei, kodėl?
Vienareikšmiškai- atrasti vaistą nuo visų ligų. Manau pasaulyje per daug sergančių ir kenčiančių žmonių nuo įvairių ligų, jiems nėra suteikiama pakankamai pagalbos, o kai kurios ligos išvis yra nepagydomos, norėčiau padėti tokiems žmonėms.

9. Laimi loterijoje? Ką veiki?
Sąžiningai? Ar tai yra įmanoma? Bet svajoti galima… Taigi, jei tai virstų realybe investuočiau dalį pinigų, o už likusius – keliaučiau…

10. Kur keliautum su laiko mašina?
Keliaučiau į futbolo čempionų lygos finalą tarp Manchester United ir Munchen Bayern 1999 m. Šį reginį norėčiau pamatyti savo akimis.