Juc_mokytojai_jaunimas_svente_druskininkai
Mokytojų diena
2021 5 spalio
Druskininkų jaunimas keliavo į jaunimo mainus Šiaurės Makedonijoje
2021 11 spalio
Rodyti viską

Jaunimo mainai Rumunijoje

Juc_mainai_druskininkai_Ruminunija_jaunimas

Mūsų partneriai  FPT BUZAU iš Rumunijos skelbia ERASMUS+ jaunimo mainus, pavadinimu “FACE TO FACE”, kuriuose dalyvaus net 40 jaunų žmonių iš 7 Europos šalių: Bulgarijos, Graikijos, Italijos, Lietuvos, Latvijos, Ispanijos ir Rumunijos. Mainai prasideda jau rytoj, spalio 6-ąją ir tęsis iki spalio 15 dienos Sarata Monteoru and Buzau mieste, Rumunijoje.

Pagrindinė projekto tema – augantis jaunų žmonių nedarbas. Pastebima, kad kasmet jaunimas patiria sunkumus, siekdamas integruotis į darbo rinką dėl tam tikrų kompetencijų ir žinių stygiaus. Vienas iš mainų tikslų – padėti teisingai formuluoti savo gyvenimo aprašymą bei išdėstyti motyvaciją ir pasiruošti darbo pokalbiui.

Projeko veiklose bus įtraukti susipažinimo, pasitikėjimo, komandos ir grupės dinamikos formavimo žaidimai, teorinės ir praktinės žinios. Viso ketinama surengti 8 Bus išduodami ERASMUS+ YouthPass sertifikatai ir organizuojami kultūriniai vakarai.

Detalesnė informacija apie projekte vykdomas veiklas ir eigą bus talpinamos šioje platformoje:  https://www.facebook.com/Exchange-Face-to-Face-Monteoru-104346952023521

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga.