Balandžio 14-ąją Druskininkų JUC’e – „Molinuko teatro“ regioninis turas, Moksleivių praktikos dienų pristatymas ir Kino vakaras

Atrask save
Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo projektas ,,Atrask save“
2016 balandžio 13
Pažadink savyje miegantį talentą
2016 balandžio 14
Rodyti viską

Balandžio 14-ąją Druskininkų JUC’e – „Molinuko teatro“ regioninis turas, Moksleivių praktikos dienų pristatymas ir Kino vakaras

Molinuko teatras

Balandžio 14-ąją Druskininkų jaunimo užimtumo centre nestinga renginių: išvysime vaikų lėlių teatro spektaklius, įvyks „Eglės“ sanatorijos moksleivių praktikos dienų pristatymas ir Kino vakaras.

12 val. sulauksime svečių iš skirtingų Lietuvos kampelių, ir turėsime unikalią progą stebėti vaikų kuriamą teatrą – vyks XXI-asis Lietuvos lėlių teatrų šventės „Molinuko teatras“ regioninis turas.

Tikriausiai vienas iš svarbiausių dalykų kuriant kartu su vaikais yra žaidimas ir maksimalus kūrybinis bendradarbiavimas. Taip sąveikaudamas vaikas pasižymi gyvumu ir estetinio jausmo šviežumu. Kaip sekasi kurti vaikams lėlių teatrą, mes pamatysime jau 21-ąjį kartą vyksiančiame Molinuko lėlių teatrų konkurse, apimančiame beveik visą Lietuvą.

Molinuko teatras

Tą patį ketvirtadienį 16 val. jaunimo erdvėse vyks „Eglės“ sanatorijos moksleivių praktikos dienų pristatymas, tad jeigu esi 10-12 klasių moksleivis ir svarstai, ką nuveikus šią vasarą, būtinai ateik!
Moksleivių praktikos dienos sanatorijoje „Eglė“ yra skirtos Tavo tobulėjimui ir karjeros kelio ieškojimui. Tau bus suteikta galimybė išbandyti save bent keliose profesinėse veiklose, įgyti darbinės patirties, ugdytis darbinei veiklai reikalingus įgūdžius, geriau pažinti save, išsiaiškinti savo profesinius polinkius ir galimybes.

Praktikos dienos

Tuo savaitės renginiai dar nesibaigia, nes po moksleivių praktikos dienų pristatymo 17 val. keliamės į Konferencijų salę, kur vyks Kino vakaras su išskirtinio superherojų filmo „Stebėtojų lyga“ (The Watchmen) peržiūra.

Veiksmas vyksta 1985 metais, kai kažkas ima žudyti superherojus. Šie susivienija, kad įveiktų tą, kuris nužudė vieną iš jų. Neilgai trukus jie atskleidžia pragaištingą sąmokslą, dėl kurio gresia pavojus visai žmonijai. Superherojai priversti kautis, kad sustabdytų artėjančią pražūtį, tačiau patys atsiduria sunaikinimo taikiniu. Kas mus išgelbės, jei jų nebebus?

Kino vakaras

 

Nepraleisk progos, dalyvauk ir sek renginius www.juc.lt puslapyje bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje!