JUC pradeda vykdyti mobilų darbą
2016 balandžio 7
Rafailas Karpis
Susitikimas su operos solistu Rafailu Karpiu
2016 balandžio 12
Rodyti viską

Dvišalis susitikimas Norvegijoje

vizitas3

Druskininkų jaunimo užimtumo  centro direktorė A. Nedzinskienė bei projektų koordinatorė I. Miliauskaitė, š.m. balandžio 4-8d. lankėsi Mjondalen (Norvegijos Karalystėje) įsikūrusiam jaunimo centre Down Under.
Vizito metu buvo aptariamos Druskininkų Jaunimo centro veiklos, pristatoma projektinė patirtis Norvegijos partneriams. Didžiausias dėmesys buvo skirtas Druskininkų jaunimo centro veiklos pristatymui bei projekto „Paslaugų plėtros ir gerovės jaunimui didinimas“ aptarimui. Kelias dienas gilinomės į Mjondalen mieste esančio centro Down Under veiklas, jaunimo laisvalaikio galimybes, darbo specifiką bei patirtį. Susipažinome su bibliotekos veikla, jų indėliu į jaunimo darbą bei kultūros skyriaus vykdomą veiklą. Taip pat siekiant pažinti šios šalies kultūrą, buvo lankomi vietinės reikšmės objektai, rengiamas kultūrins vakaras.

Šis vizitas – tai puiki galimybė ne tik pamatyti, bet ir susipažinti iš arčiau su jaunimo centro veiklomis, specifika. Smagu buvo matyti, kad centrai turi daug bendro bei dirba labai panašiu principu.

Džiaugiamės, kad balandžio 25-28 d. pas mus atvyks šie Norvegijos atstovai ir galės iš arti pamatyti Druskininkų JUC veiklą, apžiūrėti esančias patalpas, sukurtą infrastruktūrą lauke.
Antrojo vizito metu bus aptariamos ir naujos bendradarbiavimo galimybės.

Projektas finansuotas pagal 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos Nr. LT05 ,,Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ dvišalio bendradarbiavimo fondo veikloms vykdyti (,,B“ priemonė), fondo tikslas yra dvišalių santykių tarp Lietuvos ir valstybių donorių stiprinimas EEE per paramą.
EEA+Grants+-+JPG

 

IMG_8852

Jaunimo erdvė

 

_MG_8891

Jaunimo erdvė

 

IMG_8932

Biblioteka

IMG_8993

Jaunimo darbuotojai

IMG_8948

Mjondalen

Mjondalen

Down Under

Down Under

Down Under

Down Under

Down Under

Down Under

 

Down Under

 

vizitas

vizitas

vizitas1

vizitas1

vizitas3

vizitas3