Festivalyje „Holy Pine 2017″ – geriausi Lietuvos ekstremalaus sporto atstovai

vaikų vasaros stovykla
Vaikų vasaros stovyklos „Smagi vasara Juc’e“
2017 birželio 16
19225065_825662507583016_9089401537527785191_n (1)
Seminaras „Specialistų iš Brandenburgo federalinės žemės ir Lietuvos pasikeitimas patirtimi ”
2017 birželio 21
Rodyti viską

Festivalyje „Holy Pine 2017″ – geriausi Lietuvos ekstremalaus sporto atstovai

Holy Pine

Birželio 10-ą dieną, antrus metus Druskininkuose, Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) lauko erdvėje vykstantis ekstremalaus sporto festivalis „Holy Pine“ sukvietė geriausius keturių ekstremalaus sporto kategorijų – BMX dviračių, SKATE (riedlenčių), BLADE (riedučių) ir parkūro/laisvojo bėgimo (freerunning) atstovus iš visos Lietuvos.
Kol sportininkai savo triukais drebino skate parką ir parkūro aikšteles, žiūrovai turėjo galimybę išbandyti laisvalaikio zonose siūlomas pramogas ir stebėti filmo „Distancija“ premjerą – tai pirmasis lietuviškas dokumentinis filmas, sujungiantis BMX kultūrą, lietuvišką muziką, bei geriausių BMX atstovų kelionę po tikrąją Lietuvą.
Po visą dieną trukusių kvalifikacinių varžybų finaluose net dėl 21 nominacijų susirungė patys geriausieji, o BMX varžybų nugalėtojas Martynas Lagauskas gavo kvietimą dalyvauti prestižiniame „Simple Summer Session“ renginyje Rygoje.
„Holy Pine“ – didžiausias tokio pobūdžio renginys Lietuvoje, propaguojantis ekstremalų sportą, alternatyvias saviraiškos formas ir aktyvius laisvalaikio praleidimo būdus. Renginio organizatoriai – Druskininkų jaunimo užimtumo centras.

„HOLY PINE 2017″ nugalėtojais tapo:
SKATE:
1. Domantas Antanavičius
2. Mindaugas Lukoševičius
3. Žygimantas Rudys
BEST TRICK – Mindaugas Bernotas
FUTURE RIDER – Gintaras Melon

BMX:
1. (+ kvietimas į „Simple Summer Session“ Rygoje) Martynas Lagauskas
2. Simonas Norkus
3. Adas Ivanovas (Druskininkai)
BEST TRICK – Simonas Norkus
FUTURE RIDER – Erikas Majauskas

BLADE:
1. Modestas Nemsevičius
2. Rytis Aliukonis
3. Julius Kiveris
BEST TRICK – Justas Visockis (Druskininkai)
FUTURE RIDER – Simas Konstantinavičius (Druskininkai)

PARKOUR/FREERUN
1. Lukas Stančikas
2. Titas Valionis
3. Šarūnas Pupelis
SPEED: Mantas Greičius
FREERUN FUTURE – Pija Vosyliūtė (Druskininkai)
FREERUN FUTURE – Tumas Jackevičius (Druskininkai)