Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje

bendradarbiavimo tarp Druskininkų ir Augustavo plėtojimas
Pasienio kultūros infrastruktūros ir bendradarbiavimo tarp Druskininkų ir Augustavo plėtojimas
2012 gruodžio 31
Wonderful people Wonderful nature
Wonderful people Wonderful nature
2012 gruodžio 31
Rodyti viską

Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje

Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje

JAUNIMO VEIKLOS SKATINIMAS DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖJE

Įgyvendinant projektą numatoma dalyvaujantiems kaimo bendruomenių jaunimo atstovams suteikti naujų kompetencijų, padėsiančių plėtoti ir aktyvinti kaimo bendruomenes.

2012-07-05 projekto „Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje“ pristatymas Jaskonių ir Naujasodės kaimo bendruomenėje

Liepos 5 d. Druskininkų jaunimo užimtumo centro komanda (toliau tekste JUC) lankėsi Jaskonių ir Naujasodės kaimo bendruomenėje.

Druskininkų JUC administracijos darbuotojai  ir projekto savanoriai sutiko su bendruomenės jaunimu, kuriam pristatė projektą ‘Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje“ ir kvietė įsijungti į projekto veiklas.  Susirinkęs jaunimas aktyviai domėjosi projekto veiklomis, ne tik klausinėjo kada ir kokie numatomi projekto renginiai Druskininkų savivaldybės kaimo bendruomenėse, bet ir  patys pristatė organizuojamas veiklas, dominančias veiklos sritis.

Druskininkų JUC direktorė supažindino susirinkusius su projekto veiklomis, įvardino jaunimo mėgstamas veiklas bei domėjosi jaunimo aktyvumu šioje bendruomenėje.

Druskininkų JUC nariai susitikimo metu aplankė populiariausias jaunimo lankomas vietas Jaskonių ir Naujasodės kaimo bendruomenėje.

2012-09-07 – 12 Projekto „JAUNIMO VEIKLOS SKATINIMAS DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖJE“ stovyklos akimirkos

Kaimų bendruomenėse aktyvios veiklos imsis ir jaunimas

Praėjusią savaitę baigėsi jaunimo užimtumo centro organizuota stovykla Druskininkų savivaldybės seniūnijose gyvenančiam jaunimui – projekto „Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje“ dalyviams

   Kaip sakė Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė,  projektu  „Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje“ siekiama sudominti jaunimą visuomenine veikla,  bendradarbiaujant su įvairių organizacijų atstovais, taip pat skatinti  jų pilietines  iniciatyvas, padėti  jiems tapti atsakingais lyderiais savo mokyklose, kaimo bendruomenėse bei aktyviau dalyvauti  savivaldybės socialiniame, kultūriniame  gyvenime. Tikimasi, kad projekto dalyviai įgaus daugiau pasitikėjimo savimi, bus įgyvendintos jų idėjos, o patys jauni žmonės supras, kad kiekvienas iš jų yra svarbus ir reikšmingas Druskininkų savivaldybėje.

   JUC įgyvendinamo projekto tikslas – skirtingų kaimo bendruomenių jaunimui (nuo 13 iki 29 metų) suteikti naujų kompetencijų, padėsiančių plėtoti ir aktyvinti kaimo bendruomenes.

  Projekto metu kaimo bendruomenių jaunimui buvo organizuota stovykla, kurios metu jaunimas išbandė  įvairias  pasitikėjimo ir komandos  formavimo užduotis, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kūrė koliažus, išbandė komandines užduotis. Jiems organizuoti 3 skirtingi mokymai – jaunimo aktyvumo skatinimo, veiklos planavimo ir pristatymas bei projektų rašymo.

Kaip sakė A. Nedzinskeinė, planuojama surengti  5 skirtingas jaunimo veiklas, atsižvelgiant į bendruomenių poreikius: kūrybos vakarus, žaidimo turnyrus ar kitą veiklą Leipalingio, Viečiūnų, Neravų, Jaskonių ir Naujasodės bei Stračiūnų kaimo bendruomenėse. „Jeigu būtų poreikis organizuoti daugiau renginių, tai padarytumėme ir kitose kaimo bendruomenėse,“ – patikino JUC direktorė.

Projekto „Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje“ rezultatai bus pristatyti Druskininkuose, vasario mėnesį rengiamoje konferencijoje.  Projektas finansuotas Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos ir Druskininkų vietos veiklos grupės lėšomis.

 Informacija iš „Mano Druskininkai“

Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje Jaunimo veiklos skatinimas Druskininkų savivaldybėje