Mokomasis vizitas į Slovėniją
Mokomasis vizitas į Slovėniją
2013 gruodžio 31
Projektas "Rthym of the Cultures"
Projektas „Rthym of the Cultures“
2013 gruodžio 31
Rodyti viską

Projektas „MY OWN SMALL BUSINESS“

Pasirengimo vizitas Turkijoje, Kayseri, Bunyan

Druskininkų jaunimo užimtumo centras, kartu su Turkijos, Italijos, Bulgarijos ir Rumunijos partneriais įgyvendina projektą „MY OWN SMALL BUSINESS“. Projektas vyks 2013 m. spalio 2-9 d.  Kayseri, Turkijoje.  Mainuose dalyvaus  26 dalyviai iš 5 skirtingų šalių ir 5 grupės vadovai. Mainų metu bus naudojami neformaliojo ugdymo metodai, todėl dalyviai mokysis vieni iš kitų.

Projekto tikslinė grupė – 17-25 metų jaunimas, kurie neabejingi darbui, iniciatyvai ir domisi verslais.  Mainų metu jaunimas kurs savo mažuosius verslus. Išmėgins ir sužinos  viešojo maitinimo ir viešbučių verslo ypatumus. Projekte kalba – anglų kalba.  Dalyvaujantis mainuose jaunimas galės palavinti savo anglų kalbos įgūdžius, užmegzti naujus ryšius su žmonėmis, susirasti draugų svetur. Mainų metu didelis dėmesys bus skiriamas jaunimo kūrybingumui, novatoriškam mąstymui bei ateities planų sudarymui.

Pasirengimo vizitas Turkijoje, Kayseri, Bunyan Pasirengimo vizitas Turkijoje, Kayseri, Bunyan Pasirengimo vizitas Turkijoje, Kayseri, BunyanPagrindiniai projekto tikslai yra šie: iniciatyvumas ir verslumas; užsienio kalbos tobulinimas bendraujant; kūrybiškumo ir inovacijų stiprinimas; socialinių ir ekonominių kliūčių įveikimas. Projektas „MY OWN SMALL BUSINESS“ suteiks jaunimui profesinio mokymo pasiūla. Projekto metu vyks tarpkultūrinis dialogas.

Parengiamojo vizito metu aptarta mainų programa, apžiūrėta apgyvendinimo vieta, susipažinta su grupių vadovais.

Tikiu, kad šie mainai jaunimui suteiks ne tik  naujų žinių, bet ir padės apsispręsti dėl ateities.